Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Niagara College

Niagara College. Фото - 4
Niagara College. Фото - 5
Категорія Вища освіта
Розташування Канада
Рік заснування 1967
Кількість студентів 10000
Мова навчання Англійська
Вік Від 18

Коледж має два основні кампуси: у містах Велланд та Ніагара-он-зе-Лейк. Це дуже вдале розташування – всього за 1 годину їзди від Торонто і зовсім недалеко від Ніагарського водоспаду. Завдяки цьому Niagara College – найкомфортніше місце для навчання і життя. Адже звідси можна дістатися до торгових та розважальних центрів, а також бути поруч з одним з природних див світу, що неймовірно надихає на навчання.

Niagara College займає 1-е місце серед 24 коледжів провінції Онтаріо за опитуваннями студентів. Основний кампус у Велланді розташований на великій території площею понад 40 га. Тут проводяться програми автомобілебудування, читаються технологічні дисципліни, вивчаються закони медіаринку, а також знайомляться з основами охорони здоров'я та навколишнього середовища.

Niagara-on-the-Lake Campus знаходиться в регіоні, який визнаний ЮНЕСКО Світовим біосферним резервом завдяки красі та різноманітності навколишньої природи. Тут студенти вивчають закони охорони навколишнього середовища, аграрні дисципліни, готельний менеджмент та туризм, бізнес та виноробство. Саме Коледж Ніагара був першим навчальним закладом, де почали викладати виноробство.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Бакалаврат: управління бізнесом, зі спеціалізацією «Готельний операційний менеджмент»; управління бізнесом, зі спеціалізацією «Міжнародна комерція та глобальний розвиток».

Постуніверситетський диплом: готельний менеджмент та туризм, виноробство, HR-менеджмент, міжнародний бізнес, зв'язки з громадськістю, викладання англійської мови, лазерні технології, проєктування, електрика, автомобілебудування, відновлення екосистеми, географічні інформаційні системи, вивчення ландшафту, оцінка довкілля та ін.

Дипломні програми: готельний менеджмент та туризм, продажі та маркетинг, графічний дизайн, веб-дизайн, бізнес, інформаційні технології, інженерні технології, навколишнє середовище, аграрний сектор, управління гольф-бізнесом, виноробство, фітнес та здоровий спосіб життя, фотоніка та технології, соціальна робота.

Матеріальна база

У вільний час студентам пропонуються культурні та розважальні заходи - спортивні змагання, екскурсії, вечірки, катання на лижах, на сноуборді та ін.

У кожному кампусі студентам пропонується проживання у резиденції. В обох резиденціях є кухні, пральні, кімнати для вільного часу та спілкування з друзями.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію