Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Oxford International Education Group

Oxford International Education Group. Фото - 4
Oxford International Education Group. Фото - 5
Oxford International Education Group. Фото - 6
Oxford International Education Group. Фото - 7
Oxford International Education Group. Фото - 8
Категорія Вивчення мови, Мовні курси для дорослих, Мовні курси для дітей
Розташування Велика Британія
Рік заснування 1991
Кількість студентів 12000
Мова навчання Англійська
Вік Від 12
Вартість Актуальную стоимость курсов рекомендуем уточнять у менеджера DEC education

Oxford International Education Group (OIEG) - один із найбільших освітніх провайдерів, що нараховує більше 20 центрів у Великобританії, США і Канаді, де студенти різного віку з різних країн світу вивчають і вдосконалюють свої знання англійської мови.

Освітній концерн Oxford International Education Group був заснований в 1991 році Девідом Брауном і Робертом Дарелом. OIEG почав свою діяльність з надання британським студентам можливостей навчатися за кордоном з вересня по червень, а влітку працював як мовний центр для міжнародних студентів.

Сьогодні більше 12 тис. студентів щорічно проходить навчання в центрах OIEG, що дозволяє говорити про те, що провайдер є провідним гравцем в цій сфері.

Студенти вивчають мову і знайомляться з різними культурами, заводять нових друзів, отримують досвід навчання і самостійного життя за кордоном, захоплююче і пізнавально проводять час.

Oxford International Education Group. Фото - 9
Oxford International Education Group. Фото - 10
Oxford International Education Group. Фото - 11
Oxford International Education Group. Фото - 12

 

Особливості

Програми OIEG для дорослих допомагають опанувати мовні навички, які допоможуть досягти поставлених цілей в бізнесі, освіті і в повсякденному житті.

Прогрес в навчанні досягається завдяки наступним факторам:

  • професійним викладачам, які намагаються зробити кожну хвилину навчання корисною і ефективною
  • системі тестів, що дозволяє оцінити ваші досягнення
  • індивідуальним урокам, де можна приділити увагу важливим для вас аспектам
  • позакласній підтримці - матеріали для самостійного вивчення і розвитку

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Вже протягом 23 років OIEG організовує і проводить курси, програми та літні школи з вивчення англійської мови, вважається одним із кращих провайдерів мовних програм в світі. Для дорослих студентів провайдер пропонує послуги шкіл, які працюють цілий рік, а для юних студентів розроблені програми навесні і влітку.

Програми з вивчення англійської мови для дорослих в США, Великобританії, Канаді - зміна обстановки, повне занурення в англомовне середовище на кілька тижнів - один з найефективніших способів вивчення іноземної мови. А коли це ще й урізноманітнити новими знайомствами, екскурсіями, розвиваючими заходами і розважальною програмою, а також професійною допомогою викладачів - бажаний результат буде досягнутий на 100%.

Oxford International Junior Programmes - програми з вивчення англійської мови для підлітків дають можливість поліпшити знання, вміння і навички студентів, познайомитися з новими друзями з усього світу, взяти участь в захоплюючих активностях, екскурсіях і зануритися в англомовне середовище як на заняттях в класах, так і за стінами шкіл.

Групові програми - в шести школах Великобританії, Канади і США провайдер пропонує акредитовані академічні програми з вивчення англійської мови для груп студентів. Це ретельно сплановані програми, які проходять цілий рік і включають проживання, харчування, екскурсійну програму і різноманітні активності.

Також, починаючи з вересня 2017 року OIEG пропонує студентам ряд спеціалізованих програм, серед яких:

Бізнес і фінанси

Курс розрахований на розвиток бізнес-англійської, з ухилом в сферу бізнесу і економіки, з елементами ринкового аналізу та успішного приватного підприємництва. На уроках розбираються такі теми, як дослідження і розвиток ринків, брендинг, маркетинг, SWOT-аналіз та конкурентний аналіз. 

Тривалість курсу: 1-3 тижні. 

Вік студентів: з 14 років 

Локації: школи в Лондоні, Ванкувері, Торонто, Сан-Дієго. 

На вихідних студентів чекають захоплюючі екскурсії.

Підготовка до університету

Дозволяє підготуватися до здачі іспиту IELTS, фокусуючись на знанні письмової англійської. Також школа допомагає правильно підготувати документи для вступу до вузів Англії та США. 

Вік студентів: з 14 років 

Локації: школи в Лондоні, Ванкувері, Торонто, Сан Дієго. 

На вихідних студентів чекають захоплюючі екскурсії.

Англійська та журналістика

Цей курс розроблений спеціально для розвитку навичок в галузі журналістики. Основні теми курсу: сценарна справа, виробництво і редакція газет, англійська для журналістики, проведення інтерв'ю та переговорів. 

Вік студентів: з 12 років. 

Локації: школа в Лондоні. 

Крім курсу студенти зможуть відвідати музеї та побачити багато визначних пам'яток Лондона. 

Родзинка курсу - відвідування офісу всесвітньо відомої компанії BBC в Бірмінгемі.

Англійська і мистецтво

Курс присвячений вивченню історії мистецтва. Студенти отримують вільний доступ в кращі музеї та галереї Лондона (Королівська обсерваторія, Британський музей, Національна галерея), де знаходяться знамениті шедеври світового мистецтва. 

Вік студентів: з 12 років. 

Локації: школа в Лондоні.

Розважальні заходи

В рамках кожної програми організатори розробляють насичену екскурсійну програму з поїздками тривалістю на цілий або на півдня. В рамках цих програм студенти можуть познайомитися з визначними пам'ятками міст і країн, в яких розташовується школа, де вони проходять навчання.

Серед екскурсій: історична частина Лондона, Harry Potter Studios Tour, Ніагарський водоспад, Лос-Анджелес і Лас-Вегас, пам'ятки Торонто, Оксфорд

Матеріальна база

Навчальні центри OIEG знаходяться в Брайтоні, Лондоні, Оксфорді, Торонто, Ванкувері і Сан-Дієго. Всі локації зручно розташовані і пропонують студентам комфортні умови для навчання і проживання, з усією необхідною інфраструктурою і зручностями.

Заняття проходять в невеликих групах до максимум 15 чоловік, в просторих, добре обладнаних аудиторіях.

Проживання можливе в сучасних резиденціях або приймаючих сім'ях.

Консультанти DEC education проконсультують вас за всіма додатковими питаннями і допоможуть підібрати відповідну вашим потребам, цілям і бажанням програму, країну, локацію, тривалість і час навчання, а також допоможуть підібрати найбільш комфортні умови проживання.

 

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Відео

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію