Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Oxford Style

Oxford Style. Фото - 4
Oxford Style. Фото - 5
Oxford Style. Фото - 6
Oxford Style. Фото - 7
Oxford Style. Фото - 8
Категорія Групові поїздки
Розташування Велика Британія
Мова навчання Англійська
Вік Від 12 до 17
Дати 16 – 30 липня, 2 тижні
Розміщення Резиденція, 1-місні номери
Меню Повний пансіон
Екскурсії 4 екскурсії по Оксфорду, цілий день у Лондоні, батьківщина Шекспіра – місто Стратфорд-на-Ейвоні
Вартість $3399

Діти проживатимуть та навчатимуться у легендарному Оксфорді! Це місто в якому легко відчути себе студентом вишу, в якому навчалися відомі літератори, науковці, політики, а викладали Джон Толкін та Льюїс Керрол.

Мовний центр, у якому проходить програма, базується на території кампусу Harcourt Hill університету Oxford Brookes. Це закритий кампус, у якому розташовано загалом 39 коледжів. Під час літніх канікул тут навчаються студенти зі всього світу: отримують досвід самостійного життя та навчання за кордоном, підвищують рівень знань англійської. В Oxford Brookes University хороша дослідницька та наукова база, а дослідження, які здійснюються на базі університету, мають міжнародне значення. Тут приділяють максимум уваги, аби студенти почувалися безпечно та комфортно. Зокрема, на п’ятьох студентів тут є один працівник команди центру, що завжди готовий допомогти.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Програма передбачає 15 годин англійської мови на тиждень. Увагу курсу акцентовано на розвитку всіх мовних навичок: мовленні, читанні, аудіюванні, письмі. Заняття урізноманітнюються тематичними уроками, присвяченими життю у Великобританії, літературі, музиці, спорту. Так студенти дізнаються більше цікавого про культуру країни, а також про культури інших держав світу, з представниками яких вони навчатимуться в одному класі.

Розважальні заходи

Після занять та екскурсій дітей чекають такі розваги як дискотеки, караоке, тематичні кіновечори, театральні постановки шекспірівських п’єс, заняття спортом, командні ігри. Усе це сприятиме спілкуванню студентів, їхній спільній роботі та відпочинку

Екскурсії

ЕКСКУРСІЯ НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ ДО ЛОНДОНА. Діти відвідають Національну галерю та Британський музей — один з найбільших музеїв світу. Побачать найвідоміші пам’ятки британської столиці, такі як Біг Бен, London Eye, Будинок парламенту, Вестмінстер та інші місця.

ЕКСКУРСІЇ ДО ОКСФОРДА з прогулянками на човнах та відвідуванням одного з коледжів. Напевно, після цієї поїздки, студенти знатимуть Оксфорд як свої п’ять пальців і почуватимуться у місті, як удома. У вільний час можна «зайнятися дослідженням» вуличок із старовинними будинками, затишних кав’ярень, музеїв та театрів міста.

ЕКСКУРСІЯ НА БАТЬКІВЩИНУ ШЕКСПІРА — у місто Стретфорд-на-Ейвоні. Це прогулянка вуличками, якими ходив сам Класик, нагода побачити будинок, в якому він народився, і школу, в якій навчався писати і читати. До речі, сьогодні вони виглядають так само, як виглядали майже п’ять століть тому. Стретфорд-на-Ейвоні можна сміливо назвати головним театральним центром країни — і зрозуміло, завдяки кому.

Звертаємо вашу увагу: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами.

Oxford Style. Фото - 9
Oxford Style. Фото - 10
Oxford Style. Фото - 11
Oxford Style. Фото - 12

Груп-лідер

Протягом усієї поїздки дітей цілодобово супроводжує досвідчений сертифікований керівник групи, який лишається на зв’язку з батьками 24/7. Керівник групи знає, як знайти підхід до кожної дитини та долучити її до спілкування з дітьми з інших країн, а також допомагає вирішити різноманітні питання, які можуть виникнути під час поїздки. Керівники ведуть онлайн-щоденники поїздок, і батьки завжди в курсі, як їхні діти проводять час за кордоном.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Вартість

У вартість входить

  • 15 годин англійської на тиждень
  • Навчальні матеріали і сертифікат про закінчення програми
  • Проживання і харчування
  • Розважальна програма та екскурсії
  • Авіапереліт
  • Трансфер з/в аеропорт
  • Супровід керівником групи
  • Консульський збір
  • Медичне страхування
  • Послуги DEC holidays з організації поїздки

Кишенькові витрати дитини у вартість поїздки не входять

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію