Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Queen Ethelburga’s

Queen Ethelburga’s. Фото - 4
Queen Ethelburga’s. Фото - 5
Queen Ethelburga’s. Фото - 6
Категорія Середня освіта
Розташування Велика Британія
Рік заснування 1912
Кількість студентів 1600
Мова навчання Англійська
Вік Від 3 до 18

Середня школа Queen Ethelburga's розташована у Торп-Андервуді, поблизу Літтл-Узберна, неподалік від Йорка та Гаррогейта у Великій Британії.

Найближчий аеропорт – Манчестер, він знаходиться за 1,5 години їзди від школи. Лондон знаходиться за 2 години їзди.

Приватна школа-пансіон Queen Ethelburga's по праву вважається однією з найкрасивіших у Великій Британії. Вона розташована на території старовинного маєтку Thorpe Underwood, зарахованого до архітектурних пам'яток країни. Саме тут у ХІХ столітті жила та навчалася знаменита письменниця Анна Бронте.

Загальна площа школи та прилеглих майданчиків – близько 40 гектарів. Чудова архітектура будівель, мальовничі полонини, сади троянд, фонтани, гарний ставок – над підтриманням ідеального стану території школи працює цілий штат садівників. Зовнішню розкіш будівель доповнює сучасне оснащення внутрішніх приміщень: навчальні класи, наукові лабораторії та бібліотеки, класи музики та дизайну, найбагатша бібліотека.

У реконструкцію школи інвестовано понад 45 млн фунтів стерлінгів. Зміни торкнулися резиденцій, в результаті Queen Ethelburga's має такі умови проживання, з якими не може зрівнятися жодна інша школа. Модернізувалася бібліотека, наукові лабораторії, центр мистецтв (драма, музика, танці), центр кінного спорту, медичний центр, оновлено покриття на спортивних кортах.

Головне завдання школи – дати дітям якісну різнобічну освіту, поєднуючи при цьому серйозне навчання із набуттям важливих соціальних навичок.

Queen Ethelburga's College запрошує учнів, які поділяють її філософію: «Бути найкращим, використовуючи свій потенціал». У школі панує сприятлива атмосфера, у якій діти вчаться ставити цілі та досягати їх. Незважаючи на вірність школи християнським традиціям, культурний та духовний розвиток дитини відбувається поза конфесійними відмінностями. Музика, мистецтво, драма –  невіддільні складові навчального процесу. Крім того, особлива увага надається розвитку спортивного потенціалу дітей.

Спортивна інфраструктура включає спортзал, басейн, тренажерний зал, чудово оснащені ігрові майданчики, поля для регбі, хокею, нетболу, футболу, а також тенісний корт та професійні майданчики для крикету. Окрема гордість школи – це Королівський центр кінного спорту – унікальна споруда, аналогів якій немає в Європі. Він включає стайню на 80 коней, кінну арену олімпійського розміру, а також обладнану територію площею 4 гектари для занять верховою їздою.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Queen Ethelburga's складається з молодшої школи (3-7 років), підготовчої школи (7-11 років), середньої школи (11-16 років) та Sixth Form (16 – 18 років).

Програма школи відповідає системі навчання Великої Британії, яка передбачає отримання сертифікату GCSE. Після учням пропонується на вибір проходження A-Level або міжнародної програми International Baccalaureate.

- Програма GCSE тривалістю 1 або 2 роки.

- A-Level. У школі пропонуються до вивчення такі предмети: бухгалтерський облік, мистецтво, біологія, бізнес, хімія, технологічний дизайн, економіка, англійська мова, англійська література, французька мова, вища математика, математика, географія, німецька мова, історія, ICT, фотографія, психологія, соціологія, іспанська мова.

- International Baccalaureate – програма перед університетської підготовки, результати якої котируються університетами по всьому світу.

За статистикою 98% випускників Sixth Form вступають до університетів, у тому числі в Оксфорд та Кембридж.

Матеріальна база

Умови проживання в Queen Ethelburga's College – одні з найкращих, не лише у Великій Британії, а й серед шкіл-пансіонів Європи. Хлопчики та дівчатка розміщуються у різних резиденціях. У кожній резиденції є пральні, кімнати для відпочинку з телевізором, комп'ютери, більярд, невеликі кухні з посудомийними машинами, зали для фітнесу, майданчики для пікніка.

Розміщення – кімнати на 1-4 особи, зазвичай старшокласників розміщують по 1-2 особи, молодші – у кімнатах з великою кількістю дітей.

Спорт

Учні школи постійно беруть участь у різних навчальних та спортивних змаганнях, досягаючи високих результатів і тим самим демонструючи свою відмінну підготовку, цілеспрямованість та високу мотивацію, прищеплену у школі.

У позакласний час учнів займають різні клуби за інтересами: комп'ютери, живопис, скульптура, архітектура, фотографія, хор, гра на музичних інструментах, кулінарія, драма, футбол, регбі, крикет, скелелазіння, шахи та ін.

У школі організовано кадетський корпус, проводяться змагання за Кубок герцога Единбурзького.

Близькість історичного Йорка та спа-курорту Херрогейт дозволяє школярам дізнатися більше про культуру та історію регіону, відвідуючи екскурсії та місцеві визначні пам'ятки.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Вимоги до вступу

Для вступу до школи Queen Ethelburga's College учням необхідно пройти тестування з англійської мови та математики, надати характеристики від вчителів та виписку оцінок.

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію