Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

З Ірландією в серці

З Ірландією в серці. Фото - 4
З Ірландією в серці. Фото - 5
З Ірландією в серці. Фото - 6
З Ірландією в серці. Фото - 7
З Ірландією в серці. Фото - 8
Категорія Групові поїздки
Розташування Велика Британія
Мова навчання Англійська
Вік Від 10 до 17
Дати 29 липня – 12 серпня, 2 тижні
Розміщення Резиденція, 1-місні номери
Меню Повний пансіон
Екскурсії Дублін, Белфаст або Корк, Садиба Пауерскоурт, замок Малахайд, Бібліотека Триніті Коледжу і не тільки
Вартість $3099

У учасників програми є можливість дізнатися, як це – навчатися в одному з топових вишів світу, адже ірландська вища освіта не поступається англійській як за якістю, так і за престижем (за меншу вартість!). University College Dublin, в якому проходить програма, – найбільший виш Ірландії, що входить до 1% кращих університетів світу.

Університетське містечко розташоване в Белфілді, приблизно за 20 хв автобусом від центру Дубліна. Це цілком автономне містечко із закритою безпечною територією. Дітей привітає сучасний просторий кампус з садами, зеленими насадженнями, чудовою спортивною інфраструктурою, що включає поля для футболу, регбі, тенісні корти, спортивні майданчики, 50-метровий олімпійський басейн. Університетське містечко має свої магазини, кафе та ресторани, кілька автобусних зупинок. Звідси пішки можна прогулятися до Ірландського моря. Резиденція, всі класи, магазини, спортивні споруди знаходяться в пішохідному доступі одне від одного.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Програма передбачає 15 годин академічної англійської на тиждень в групах до 15 учнів. Групи розподіляють за рівнем знань, відповідно до результатів тесту, який учасники проходять у перший день програми. Учні мають змогу здати Trinity Exam за бажанням – міжнародно визнаний іспит на знання англійської мови. Іспит оплачується додатково. В кінці курсу кожен учень отримує сертифікат про проходження програми.

Розважальні заходи

Дублін. Дітей чекає екскурсія на цілий день столицею Ірландії. Дублін має багату історію, в яку можна зануритися, досліджуючи архітектуру вулиць міста та його пам’ятки. До найвідоміших пам’яток включають Дублінський замок, який оточений прекрасними садами, університет Trinity College, Собор Св. Патріка та багато інших. Міський парк Фенікс – один з найбільших і найкрасивіших міських парків Європи. Місто оточене прекрасними пляжами та горами, що ідеально доповнюють архітектуру столиці та створюють надзвичайну панораму.

Діти відвідають Бібліотеку Trinity College – найбільшу наукову бібліотеку Ірландії, де зберігається близько 5 млн. книг, та яка входить до топу найкрасивіших бібліотек світу.

Учасників програми чекає екскурсія до Белфасту, столиці Північної Ірландії та мистецького і бізнесового центру, АБО ДО КОРКУ, мальовничого міста на південному-заході Ірландії.

Поїздка на цілий день до Пауерскоурту – садиби у палладіанському неокласичному стилі з мальовничими садами, таємничими печерами, звивистими стежинами та горою Шугар-Лоаф.

Екскурсія до Замку Малахайд, палацу ХІІ століття, величезна зелена територія якого разом із самим замком сьогодні є регіональним парком-пам’яткою природи Ірландії.

Звертаємо вашу увагу: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами.

З Ірландією в серці. Фото - 9
З Ірландією в серці. Фото - 10
З Ірландією в серці. Фото - 11
З Ірландією в серці. Фото - 12

Груп-лідер

Протягом усієї поїздки дітей цілодобово супроводжує досвідчений сертифікований керівник групи, який лишається на зв’язку з батьками 24/7. Керівник групи знає, як знайти підхід до кожної дитини та долучити її до спілкування з дітьми з інших країн, а також допомагає вирішити різноманітні питання, які можуть виникнути під час поїздки. Керівники ведуть онлайн-щоденники поїздок, і батьки завжди в курсі, як їхні діти проводять час за кордоном.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Вартість

У вартість входить

  • 15 годин англійської мови на тиждень
  • Навчальні матеріали і сертифікат про закінчення програми
  • Проживання і харчування
  • Розважальна програма та екскурсії
  • Авіапереліт
  • Трансфер з/в аеропорт
  • Супровід керівником групи
  • Консульський збір
  • Медичне страхування
  • Послуги DEC holidays з організації поїздки

Кишенькові витрати дитини у вартість поїздки не входять

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію