Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Shaanxi Normal University

Shaanxi Normal University. Фото - 4
Shaanxi Normal University. Фото - 5
Shaanxi Normal University. Фото - 6
Shaanxi Normal University. Фото - 7
Shaanxi Normal University. Фото - 8
Shaanxi Normal University. Фото - 9
Категорія Вища освіта
Розташування Китай
Рік заснування 1944
Кількість студентів 10000
Мова навчання Китайська
Вік Від 17 до 45
Вартість 2000-2500$

Сіань, провінція Шеньсі

Сіань, відомий як Чан'ань (в той час, коли він був столицею китайської імперії Тан), сьогодні є столицею провінції Шеньсі. Це основний район національного проекту "Один пояс-один шлях" і важливе центральне місто на заході Китаю. Це також важлива науково-дослідна, освітня і виробнича база країни.

А в 1981 році Сіань був визначений ЮНЕСКО як «Спадок світового значення». Загальна площа міста становить 10,752 квадратних кілометрів, а на кінець 2018 року його населення складало близько 10 мільйонів осіб.

Сіань є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у Китаї та одним з міст з кращим міжнародним іміджем. До списку Всесвітньої спадщини внесено такі пам'ятки міста як мавзолей Цинь Шихуана і Теракотова армія, Велика пагода диких гусей, Маленька пагода диких гусей, палац Дамінг, палац Вейя і пагода Сінцзян.

Педагогічний університет Шаньсі (SNU) - великий універсальний дослідницький університет, що славиться своєю педагогічною освітою - відомий як "Колиска педагогів"  Китаю. Також SNU - один з перших університетів в Сіані, який приймає іноземних студентів вже майже 20 років, завдяки своїй прекрасній системі викладання китайської мови.

В університеті працюють 20 коледжів і два базових навчальних відділи, налічується 62 спеціальності, 159 програм магістратури.

Розташований університет в стародавній столиці - місті Сіань, одному з чотирьох всесвітньо відомих культурних та історичних центрів. Він був заснований в 1944 році під назвою Обласний педагогічний коледж Шаньсі, а потім, в 1954 році був перейменований в педагогічний коледж міста Сіань. У 1960 році навчальний заклад було об’єднано з Педагогічним коледжем Шансі і відтоді університет носить свою сучасну назву. У 1978 році університет був переданий під управління Міністерству Освіти КНР і сьогодні є основною базою для підготовки вчителів і адміністраторів вищих навчальних закладів та шкіл, а також інших фахівців високого класу.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Програми: китайською мовою

1 рік курс китайської мови + 3 роки бакалавр

бакалаврські програми

  • Китайська мова і література
  • Китайська мова + Комп'ютерні науки
  • Китайська мова + Бізнес

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію