Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Sheridan College

Sheridan College. Фото - 4
Sheridan College. Фото - 5
Категорія Вища освіта
Розташування Канада
Рік заснування 1967
Кількість студентів 22000
Мова навчання Англійська
Вік Від 18

Sheridan College має три кампуси в трьох містах провінції Онтаріо — Бремптоні, Міссіссаузі та Оквіллі.

Найбільший із них - Davis Campus – знаходиться у Бремптоні та спеціалізується на програмах охорони здоров'я, комунальних послуг, інженерних та технологічних програмах. Hazel McCallion Campus спеціалізується на бізнес освіті та розташований прямо в центрі міста Міссіссауги — шостого за величиною міста Канади. Trafalgar Campus знаходиться в місті Оквіль та спеціалізується на вивченні анімації, мистецтва та дизайну, а також ряду програм з науки та техніки, охорони здоров’я та громадських досліджень.

Sheridan College довгий час вважався однією з найкращих анімаційних шкіл у світі, причому коледж має неофіційне прізвисько «Гарварда серед анімаційних шкіл», що багато говорить про рівень викладання на даній спеціальності.

Високий академічний рівень підготовки студентів відзначений багатьма нагородами та успішними історіями випускників коледжу.

Випускники Sheridan College працюють у таких відомих компаніях, як Pixar, DreamWorks і Nelvana та, навіть, отримають номінації та нагороди премії Oscar, зокрема Домі Ши, яка отримала Oscar 2019 року за найкращий короткометражний анімаційний фільм за свій режисерський дебют Bao. 

Sheridan College є володарем платинової нагороди в номінації «Краща школа бізнесу Канади» та у 2021 році зайняв почесне 14 місце в списку найкращих роботодавців Канади за версією Forbes.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Sheridan College пропонує понад 140 програм, включаючи підготовчі курси, на п'яти факультетах:

  1. Animation, Arts & Design: Game Design, Illustration, Industrial Design, Interaction Design, Visual and Creative Arts
  2. Applied Health & Community Studies: Athletic Therapy, Educational Support, Investigation, Kinesiology and Health Promotion
  3. Applied Science & Technology: Computer Science, Chemical Engineering Technology, Computer Science, Cyber Security
  4. Humanities & Social Sciences: Creative Writing and Publishing, General Arts & Science
  5. Pilon School of Business: Accounting, Advertising and Marketing Communications, Creative Industries Management, Finance, Supply Chain Management

У Sheridan College проживають студенти з більш ніж 120 країн, які розмовляють різними мовами. Загальною мовою навчання у коледжі є - англійська. Студенти повинні вміти чітко говорити й писати англійською, а також мати міцні навички аудіювання та читання. 

Шерідан визнає наступні тести та враховує їх мінімальні бали для прийняття рішення про вступ: 

  • TOEFL – 80
  • IELTS – 6
  • Duolingo - 105

Сьогодні знайти центр для складання звичних IELTS та TOEFL важче, ніж зазвичай, тому українські студенти все частіше звертаються до онлайн-іспитів, які стають більш популярними. Саме таким тестом є Duolingo English Test, який можна скласти, не виходячи з дому. 

Його вартість - $49, а для студентів, які складають тест для вступу у Sheridan College до кінця травня 2022 року – він безкоштовний!
 

Матеріальна база

Три міста, в кожному з яких розташований по одному кампусу коледжу - Міссісауга, Оквілл і Брамптон - знаходяться в безпосередній близькості одне від одного і від Торонто, куди можна легко дістатись громадським транспортом.

У резиденції Davis Residence проживає 350 студентів у комфортабельних, повністю мебльованих апартаментах з двома спальнями. Щоб забезпечити безпеку та комфорт, служби підтримки та безпеки доступні цілодобово. Плата за проживання покриває комунальні послуги, кабельне телебачення, Wi-Fi та прибирання.

На території Hazel McCallion Campus, окрім резиденції та сучасних лекційних класів знаходяться: найсучасніші лабораторії; аудиторії, оснащені дошками, проєкторами, програвачами Blu-Ray, звуковими системами, динаміками, камерою та розумною кафедрою з бездротовим мікрофоном. Окрім цього у студентів буде доступ у фітнес зал, бібліотеки, кафетерій та навіть власний Starbucks.

Trafalgar Campus знаходиться на березі мальовничого озера та містить: танцювальні студії, атлетичний центр, студію ілюстрацій та лабораторію анімацій, власний театр та фотостудію.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію