Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Stanstead College

Stanstead College. Фото - 4
Stanstead College. Фото - 5
Stanstead College. Фото - 6
Stanstead College. Фото - 7
Stanstead College. Фото - 8
Stanstead College. Фото - 9
Stanstead College. Фото - 10
Stanstead College. Фото - 11
Stanstead College. Фото - 12
Stanstead College. Фото - 13
Категорія Середня освіта
Розташування Канада
Рік заснування 1872
Кількість студентів 246
Мова навчання Англійська
Вік Від 12 до 18

Stanstead College – невелика приватна школа-пансіон з неповторною домашньою атмосферою, яка знаходиться в місті Стенстед.

Місто Стенстед вважається однією з перлин Квебеку та входить до Асоціації найкрасивіших поселень цієї провінції. Навчальний заклад акредитований Асоціацією Незалежних Шкіл Канади (CAIS) та Американською Асоціацією Шкіл та Коледжів Нової Англії (NEASC).

За п'ять хвилин від коледжу знаходиться кордон із США; до найближчого мегаполісу – Монреаля – лише 1,5 години їзди.

Навчальний заклад з більш ніж віковою історією славиться високим рівнем академічної підготовки дітей і входить до кращих шкіл-пансіонів Квебеку. У Stanstead College працюють висококваліфіковані викладачі з Канади та інших країн. Тут навчають дітей не лише академічним дисциплінам, їм надають важливі у ХХІ столітті навички: самостійно приймати рішення, визначати пріоритети, відстоювати власні інтереси, критично мислити.

Навчання проходить англійською та французькою мовами.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

  • Програма AP (Advanced Placement) для учнів 11-12 класів. Програма AP (Advanced Placement) розроблена американською Університетською Радою (College Board) та призначена для навчання студентів старших класів. Студенти обирають кілька предметів для поглибленого вивчення на університетському рівні;
  • Ontario Secondary School Diploma Programme (OSSD). Програма спрямована на отримання диплома про повну середню освіту канадського зразка;
  • Програма ESL (English as a Second Language). Програма підтримки іноземних студентів із недостатнім рівнем володіння англійською мовою;
  • Програма "Français as a First Language";
  • Літні мовні табори (англійська, французька, іспанська – на вибір).

Матеріальна база

Stanstead College має дві комфортабельні резиденції окремо для проживання хлопчиків і дівчаток. На території гуртожитків діє 24-годинний контроль. За безпекою дітей слідкує персонал школи.

Розміщення пропонується у 2-місних кімнатах. У гуртожитках працюють мінікухня, пральні, є кімнати для відпочинку. Усі резиденції знаходяться на території кампуса. До навчальних корпусів – кілька хвилин ходьби.

Кампус Stanstead College займає територію 240 гектарів, де є все для комфортного проживання та ефективного навчання.

У навчальних корпусах є аудиторії, лекційні зали, бібліотека, комп'ютерний клас, лабораторії, чудово обладнаний центр самопідготовки, медпункт. Для творчого розвитку дітей передбачено музичну та театральну студії. Спортивна інфраструктура коледжу представлена ​​2 спортзалами, 2 фітнес-центрами, 2 кортами для гри в сквош, 6 полями для гри в регбі та футбол, 4 тенісними кортами, хокейною ареною. Додатково пропонується займатись баскетболом, плаванням, катанням на ковзанах. Часто проводяться шкільні спортивні змагання.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію