Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Tacoma Community College

Tacoma Community College. Фото - 4
Tacoma Community College. Фото - 5
Tacoma Community College. Фото - 6
Tacoma Community College. Фото - 7
Tacoma Community College. Фото - 8
Tacoma Community College. Фото - 9
Tacoma Community College. Фото - 10
Tacoma Community College. Фото - 11
Tacoma Community College. Фото - 12
Tacoma Community College. Фото - 13
Tacoma Community College. Фото - 14
Tacoma Community College. Фото - 15
Категорія Вища освіта
Розташування США
Рік заснування 1965
Кількість студентів 11000
Мова навчання Англійська
Вік Від 16

Tacoma Community College (TCC) постійно входить в топ 50 громадських коледжів та пропонує освіту високої якості з заняттями в невеликих групах. У нас більше 25 партнерських закладів, в яких ви можете продовжити своє навчання, у тому числі два топ-50 державних університети: Університет Айови та Університет Орегона. У коледжі організована унікальна програма проживання в сім'ї, за допомогою якої учні можуть спробувати життя в американській родині.

TCC розташований в районі South Puget Sound, приблизно в 10 хвилинах від пляжу, в 30 хвилинах від міжнародного аеропорту Сіетл-Такома і менш ніж за годину їзди від центру міста Сіетл. У регіоні знаходяться кілька чудес природи: два національні парки та кілька державних. У кампусі TCC знаходиться великий суспільний транспортний термінал, який дозволяє студентам легко дістатися до міста Такома, а також оглянути околиці.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

АКАДЕМІЧНІ

В академічному плані студенти отримують широкий спектр можливостей для подальшого продовження навчання в 4-річних коледжах та університетах. Одними із найбільш популярних програм є охорона здоров'я, бізнес та інженерія. Усього доступно 24 програми для отримання ступеня Associate. Вони включають в себе: антропологію, астрономію, науку про атмосферу, біо / хімічну інженерію, біологію, бізнес, хімію, обчислювальну техніку, науку про Землю, електротехніку / обчислювальну техніку, початкову освіту, англійську літературу, науку про навколишнє середовище, загальні дослідження, історію, математику, Механічну / індустріальну / цивільну / матеріальну та авіаційну інженерію, музика, фізика, політологія, дошкільна освіта, психологія, соціологія та образотворче мистецтво.

Крім цих програм, студентам доступні чотири ступені з прикладних наук: діагностична медична сонографія, соціальні служби, радіологічні науки і респіраторна терапія. Наша програма по догляду за хворими вважається однією із найкращих у штаті Вашингтон.

ЗАЛУЧЕННЯ

Управління по взаємодії зі студентами проводить заходи протягом усього року і пропонує більше 30 клубів для студентів. Міжнародні програми проводять щотижневий захід під назвою «Щаслива година», де студенти спілкуються, грають в ігри та знайомляться з міжнародним персоналом. Щоквартальна екскурсія дає можливість студентам здійснити покупки в Портленді або влаштувати піші прогулянки в прилеглому Національному парку.  Протягом року координуються також інші заходи для підтримки студентів з таких тем як перехід  до наступного навчального закладу, отримання роботи, управління стресом та багато іншого. Працевлаштування - ще один відмінний спосіб для студентів обрати навчання в TCC.

Матеріальна база

TCC володіє технічним оснащенням світового класу на рівні з багатьма головними чотирирічними університетами. Наші новітні послуги включають в себе: Science & Engineering, Allied Health & Wellness centrum з повністю обладнаним тренажерним залом і двома баскетбольними майданчиками NCAA.

У студентському містечку є кафе, де студенти можуть поїсти, але кампус також оточений безліччю ресторанів, є так само і продуктовий магазин, де студенти можуть купувати їжу в міру необхідності.

Наша програма проживання в сім'ї, яку координують співробітниками міжнародних програм, об'єднує студентів з сім'ями з місцевої громади, які живуть менш ніж в 30 хвилинах від кампусу. Програма проживання в сім'ї доступна з триразовим харчуванням або без харчування.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію