Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Taunton School

Taunton School. Фото - 4
Taunton School. Фото - 5
Taunton School. Фото - 6
Категорія Середня освіта
Розташування Велика Британія
Рік заснування 1847
Кількість студентів 1050
Мова навчання Англійська
Вік Від 8 до 18

Taunton School знаходиться в 3 годинах на захід від Лондона (1 година 45 хвилин поїздом). Ексетер та Бристоль знаходяться у 40 хвилинах їзди на машині. 

Taunton School – це одна з найпрестижніших приватних шкіл Великої Британії. Згідно з рейтингом Financial Times, школа Taunton визнана «Кращою британською школою у викладанні IB». Випускників Taunton School приймають провідні британські університети, зокрема Оксфорд та Кембридж. Школа приділяє велику увагу як навчанню, а й вихованню лідерських якостей. На сьогодні школа складається з трьох основних відділень, розташованих на одній території: Taunton Preparatory School, Taunton School та Taunton School International.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

— Підготовча школа: стандартний набір предметів

— GCSE: англійська мова, англійська література, математика, релігієзнавство, біологія, хімія, фізика, сучасна іноземна мова (французька, німецька або іспанська), географія, історія, мистецтво, дизайн та технології, драма, музика, бізнес, історія цивілізацій, латина, фізкультура

— A-Level: образотворче мистецтво, біологія, бізнес, хімія, історія цивілізацій, дизайн та технології, економіка, англійська мова, французька мова, грецька мова, музика, фізкультура, фізика тощо.

— International Baccalaureate

Матеріальна база

На території школи розташовано 20 тенісних кортів, 2 басейни, фітнес-центр, 3 спортивні зали, поля для крикету та регбі, майданчики для гри в сквош, сучасний театр, музична школа, величезна бібліотека, обладнана артстудія, комп'ютерні зали. Учні мешкають у резиденціях, розташованих на території школи. Тут постійно живуть куратори, які стежать за порядком, допомагають у розв'язанні побутових питань. Загалом у школі 4 резиденції (3 для хлопчиків, 1 для дівчаток). Окремо проживають учні молодшої школи. Харчування – повний пансіон.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію