Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Burnaby Mountain Secondary School: світ нових можливостей

11.10.2019
Burnaby Mountain Secondary School: світ нових можливостей. Фото - 4

Багатьох, хто мріє отримати освіту за кордоном, зупиняють сумніви. Досвід Резо, випускника Burnaby Mountain Secondary School, допоможе у створенні планів на майбутнє. Разом зі своєю сестрою Тамарою він вчився у Канаді три роки. Під час навчання їх було визнано найкращими іноземними студентами місяця. Цього року Резо і Тамара вступили до одного з престижних вишів Канади – Університету Йорка. Як їм це вдалося, які труднощі вони подолали та як їм допомагала школа – читайте в інтерв’ю, яке Резо дав під час канікул.

Ви виграли три гранти для навчання в Університеті Йорка. Розкажіть, як вам це вдалося?

В Університеті Йорка мені сподобалася програма International studies & business administration – два дипломи, а ще два роки навчання у Франції. Я дуже зацікавився і подав аплікацію. Вступ був нелегкий: потрібно було написати кілька есе і пройти онлайн-інтерв’ю. Коли я отримав відповідь про зарахування, то так зрадів! А потім зрозумів, що треба збирати гроші на навчання. Я подав документи до Glendon campus, де проходить моя програма, на дві стипендії. І виграв їх. Потім отримав від Університету Йорка третю стипендію $5000 на рік. А ще одну нагороду $1000 отримав від своєї школи на випускний.

Розкажіть про Тамару. Де і як вона виграла стипендію?

Тамара мріяла вступити до Schulich Business School, яка входить до складу Університету Йорка. Це найкраща бізнес-школа Канади. Конкурс неймовірний. Її прийняли на програму International business administration. Вона отримала стипендію від університету на $5000 в рік, і від нашої школи – $1000. А ще додатково – нагороду в розмірі $2000.

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Як допомагала вам школа зі вступом?

Burnaby Mountain Secondary School: світ нових можливостей. Фото - 5Спочатку було складно. У 10 класі ми звикали до нового життя. У школі є career center, де дають відповіді на всі запитання: про університет, волонтерство, документи. Вчителі також допомагають тобі інтегруватися до класу. Вони виділяють індивідуально час кожному студенту. А головне: дають на уроках матеріал, що стане в нагоді при вступі чи під час навчання у виші. Протягом року ми мали багато зустрічей із представниками університетів. У вступній кампанії багато часу йде на пошук інформації. А в школі нам реально полегшили цей процес. Тобі лише треба зайти на сайт університету і відправити свою аплікацію. Вони зробили все, щоб нам було легше і не було стресу. Я був приємно вражений на випускній церемонії. Майже всі випускники мого класу (десь 400 студентів) вступили до університетів. І це звичайна державна канадська школа!

Як школа допомагала обрати спеціалізацію?

У цьому плані школа працює на відмінно. Можна вивчати різні предмети. Добре, що можна все засвоїти на практиці. Наприклад, Тамара вивчала економіку і працювала в шкільній крамниці разом з іншими учнями. Там вона побачила, як працює реальний бізнес. Я ж обрав міжнародні відносини. Я хотів навчитися працювати з людьми, тому пішов до студентської ради, де займався підготовкою шкільних подій. У школі є додаткові заняття. Я пішов до клубу дебатів та бізнес-клубу. А потім потрапив до футбольної команди школи і в команду з легкої атлетики.

Burnaby Mountain Secondary School: світ нових можливостей. Фото - 6Спочатку ви жили в канадській родині. Як вам там жилося?

Правду кажучи, Канада дуже різноманітна країна, бо заснована на імміграції. Родина, в якій ми жили, приїхала з Боснії. Вони нам розповіли свою історію і дуже підтримували нас, бо знали, як буває складно. Ми часто проводили разом час, грали у спортивні ігри. А після 10 класу ми переїхали на квартиру, яка була поруч, і майже щодня бачилися з нашими канадськими батьками. Взагалі Британська Колумбія – чудовий регіон із приємним кліматом та гарною природою. Якщо чесно, я б хотів жити у Ванкувері. Це прекрасне місто! Всі люди дуже товариські.

Чи рекомендували б ви іншим учням свою школу?

Так, школа – відмінна. Там ти точно не загубишся. Звичайно, є тривога через те, що так багато учнів. А вже на місці бачиш: всі хочуть тобі допомогти. Там ти знайдеш людей, на яких можна покластися.

Що ви можете порадити тим, хто збирається на навчання за кордон?

По-перше, треба працювати. Це банально, але без цього ніяк. Ставиш собі мету і багато працюєш заради неї. По-друге, будьте відкритими. До всього – людей, нової культури. Канада неймовірна країна. По-третє, шукайте нові зв’язки. Знайомі з радістю допомагають. Коли я готував аплікацію до університету, то постійно радився зі своїми друзями.

Освітній округ Burnaby

Burnaby Mountain Secondary School: світ нових можливостей. Фото - 7Школа Burnaby Mountain Secondary School входить до складу освітнього округу Burnaby, який об’єднує 41 початкову та 8 вищих шкіл. В усіх школах Burnaby створено найкращі умови для навчання та розвитку талантів. Студенти вивчають різні дисципліни не лише в теорії, а й на практиці, розвиваючи саме ті компетенції, які складають основу їхньої майбутньої професії. Міжнародні студенти, які з успіхом виконують вимоги до випускних програм, мають право на вступ до вишів Канади, США та інших країн світу. Оскільки Канада – країна, що складається з іммігрантів, вона відкрита і вітає всіх, а приймаючі родини суттєво підтримують своїх учнів.

Консультант з питань середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит