Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Приватна школа за кордоном – всеосяжний досвід клієнтів DEC education

11.09.2019
Приватна школа за кордоном – всеосяжний досвід клієнтів DEC education. Фото - 4

Освітня компанія DEC education завжди пишається своїми клієнтами, які починають свої перші освітні кроки з нами і доходять до вершин освіти – вищих навчальних закладів. Вікторія Буряк починала свою освіту з академічної річної програми на базі приватної школи Taunton School, де провела три тижні, вступили на програму A-level, а потім стала студенткою престижного британського University of Warwick!

Ми ділимося з вами інтерв’ю колишньої учениці Taunton School та її враженнями від навчання на програмі A-level та в університеті у Великобританії.

Віка, розкажіть, які були особливості академічної програми, які предмети обрали для себе?

Академічна програма дуже вразила і сподобалася своєю насиченістю, хоча вчила я тільки 4 предмета: математику, фізику, географію та економіку, а також додатково обрала курс англійської літератури для загального розвитку. Ще кожен день, протягом трьох тижнів, ми займалися англійською мовою, і я починала розуміти, що хочу вчитися в Taunton School і далі. Це відмінна школа для здобуття середньої освіти. Тому після повернення додому, ми з батьками почали планувати моє навчання на програмі A-level.

Консультант з питань средньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Дзвоніть нам за тел.: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит

В якому віці ви поїхали на програму A-level? Як проходила адаптація – все-таки, три тижні і дворічна програма відрізняються як за тривалістю, так і за рівнем підготовки. Також цікаво дізнатися про специфіку викладання шкільних предметів.

Поїхала я на A-level, перебуваючи в найпопулярнішому для цієї програми віці – 16 років. Більшість учнів їдуть за кордон закінчувати два останні роки школи, після чого отримують закордонний диплом про середню освіту.

Приватна школа за кордоном – всеосяжний досвід клієнтів DEC education. Фото - 5Адаптація проходила легко, так як зі специфікою навчального закладу я була знайома з літніх академічних курсів. Перші два місяці навчання проходило без особливої ​​напруги, це в основному було повторення пройденого матеріалу, а вже потім почалася серйозна робота над собою. Навчальний ритм дуже динамічний і відрізняється від української освіти. Наприклад, на уроках економіки ми дивилися фільм «Аферист» (в оригіналі фільм називається «Rogue Trader», прим. DEC education), – це була відмінна наочна демонстрація структури банківських установ, можливих фінансових махінацій, схем ведення торгів на біржі і багатьох інших нюансів фінансової системи. Будь-який практичний приклад обговорювався з викладачем і дозволяв засвоювати сухий теоретичний фактаж з цікавими вкрапленнями з реального фінансового світу.

Також в кінці курсу всі студенти готували свій проект, це була розробка свого роду «innovation» (нововведення): винахід товару, послуги, фірми. З оригінальних напрацювань попередніх студентів нам показали «umbrella-pen», ручка, що перетворюється в парасольку. Для британців – це особливо актуальний винахід, оскільки погода постійно дощова.

Під час занять з фізики ми робили дуже багато лабораторних робіт, на відміну від українських школярів, які постійно вирішують задачі. Нам давали практичні знання, шляхом демонстрації дослідів і після кожного уроку ми чітко розуміли, де це можна застосувати в житті.

Географія була одним з найскладніших предметів, так як навчання починалося зі знайомства з азами і закінчувалося практичними заняттями в заповідниках. У нас були походи на дюни, заміри зростання трави, дослідження змін гальки в процесі еволюції, походи на скелі, дослідження припливів і відливів, аналіз впливу людини на зміни в природі.

Найбільша «спека» почалася, коли настав час підготовки курсової роботи. Британська система освіти дуже суворо ставиться до плагіату, кожна робота перевіряється як з точки зору наукового новаторства, так і коректної подачі матеріалу. Не можна просто копіювати результати чужих досліджень, обов'язковою є особисте формулювання нехай навіть доведеного раніше факту. Такий підхід розвиває самостійність мислення у студентів і виробляє аналітичний підхід до аналізу інформації.

Віка, сьогодні ви вже студентка вищого навчального закладу – що змінилося, яку спеціальність обрали і, звичайно ж, пару слів про університет в якому навчаєтеся.

Приватна школа за кордоном – всеосяжний досвід клієнтів DEC education. Фото - 6Я вступила до University of Warwick на спеціальність Accounting and Finance (Бухгалтерський облік і Фінанси). Студентське життя подобається, і навчання теж приносить масу задоволення. Я вивчаю такі предмети як фінансовий менеджмент, статистика, бізнес право, організаційна поведінка, економіка. В кінці першого курсу написала свій дебютний бізнес-план. Це була командна робота – наша група розробила бізнес-план on-line event агентства. У багатьох студентів були проекти, пов'язані з їжею, так як для студентів це завжди актуальна тема.

Про University of Warwick хочеться сказати, що цей навчальний заклад має відмінну інфраструктуру, красиву територію, надає студентам прекрасні можливості не тільки для навчання, але і для фізичних занять. Перший рік можна жити в резиденції, а починаючи з другого – більшість студентів знімають квартири, і я не виняток. Ще залишилося відучитися 2 роки і отримати диплом бакалавра. Потім, швидше за все, хочу попрацювати, а вже після набуття досвіду, буду думати про магістратуру.

Консультант з питань средньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Дзвоніть нам за тел.: (044) 390 76 24 або лишайте онлайн запит

онлайн запит