Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Thornton Academy

Thornton Academy. Фото - 4
Thornton Academy. Фото - 5
Thornton Academy. Фото - 6
Thornton Academy. Фото - 7
Thornton Academy. Фото - 8
Thornton Academy. Фото - 9
Thornton Academy. Фото - 10
Thornton Academy. Фото - 11
Thornton Academy. Фото - 12
Thornton Academy. Фото - 13
Thornton Academy. Фото - 14
Thornton Academy. Фото - 15
Thornton Academy. Фото - 16
Thornton Academy. Фото - 17
Thornton Academy. Фото - 18
Thornton Academy. Фото - 19
Thornton Academy. Фото - 20
Категорія Середня освіта
Розташування США
Рік заснування 1811
Кількість студентів 1500
Мова навчання Англійська
Вік Від 13

Thornton Academy — одна з найстаріших приватних шкіл США. Розташована в прибережному місті Сако (штат Мен) неподалік від Портленда і за 90 миль від Бостона. До кампусу можна дістатися машиною або поїздом. Найближчі аеропорти – Boston's Logan Airport (1,5 години) або Manchester-Boston Regional Airport (1,5 години).

Thornton Academy — традиційна американська школа з віковою історією, заснована в 1811 році. Має давні партнерські відносини з Технічним коледжем університету штату Мен (University of Maine's College of Engineering), університетом Нової Англії та коледжем округу Йорк. 
 
Завдяки цій співпраці, студенти старшої школи беруть участь у спільних проєктах та претендують на пріоритетне зарахування до цих ВНЗ, а студенти Thornton Academy, які успішно закінчили програму STEM (Science-Technology-Engineering-Math), зараховуються на другий курс коледжу. 
 
Thornton Academy акредитована Асоціацією шкіл та коледжів Нової Англії (NEAS), членство в якій свідчить про дотримання високих освітніх, виховних та житлових стандартів. У 2021 році школа отримала нагороду Найкраща приватна школа штату Мен.

На території кампусу школи площею 30 гектарів розташовані відремонтовані навчальні корпуси, які поєднують у собі старовину та високі технології, бібліотека, медіа-центр та центр мистецтв, театр на 500 місць, інженерна лабораторія, телевізійна студія, кафе та їдальні, житлові корпуси, стадіон, ігрові майданчики та тенісний корт.

Викладацький склад – висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним педагогічним стажем.

Середній результат SAT-1180 балів.

Випускники школи вступають до престижних університетів США: 

  • Boston University;
  • University of Maine;
  • Northeastern University; 
  • Berklee College of Music; 
  • University of New England; 
  • University of New Hampshire.
Thornton Academy. Фото - 21
Thornton Academy. Фото - 22
Thornton Academy. Фото - 23
Thornton Academy. Фото - 24

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Thornton Academy пропонує навчання за основною програмою середньої освіти з можливістю вибору з 200 дисциплін, серед яких 24 спеціальності програми Advanced Placement, 40 предметів Honors та кілька десятків курсів підготовки до коледжу.

Предмети для вивчення

Biology / English Language / Chinese Language / Latin Language / French Language / German Language / Spanish Language / Chemistry / Computer Science / Mathematics / Physics / Sociology / History / Geography / Psychology / Music / Economics / Politics / Ecology / Literature / Calculus / Informatics

Thornton Academy. Фото - 25
Thornton Academy. Фото - 26
Thornton Academy. Фото - 27
Thornton Academy. Фото - 28

Матеріальна база

Основна перевага школи – це кількість позакласних занять. Тут є балет, фігурне катання, верхова їзда, хокей, баскетбол, футбол. На всі спортивні заняття в школі є своя інфраструктура: для хокею – своя льодова арена, для баскетболу – баскетбольний майданчик.

Для творчих дітей, і тих, хто захоплюється програмуванням, в Thornton Academy є факультативи з дизайну, мистецтва, моди, робототехніки і т. д. 

У школі організовано велику кількість клубів за інтересами: музичні групи, студії образотворчого мистецтва, фотографії, міжнародні клуби та спільноти із захисту прав людини, тварин та природи.

У вихідні студентам пропонуються екскурсійні поїздки в Бостон і Портленд, походи, спортивні заходи, концерти.

Учні беруть активну участь у спортивному житті школи. Протягом усієї історії команди Thornton Academy виграли понад 50 регіональних змагань у таких видах спорту як футбол, теніс та гольф.

Проживання

Студенти проживають в резиденції або в сім'ях, що приймають. Сім'ю надає школа: це або сім'я викладача, або персоналу школи, які проживають за п'ять хвилин від кампусу. І сім'ї зобов'язані возити дітей в школу кожен день.

Thornton Academy. Фото - 29
Thornton Academy. Фото - 30
Thornton Academy. Фото - 31
Thornton Academy. Фото - 32

 

Відео-огляд Thornton Academy

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію