Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії

11.12.2017
Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 4

Всім, хто хоче відчути себе учнем престижної приватної школи, DEC education пропонує класичні англійські канікули влітку 2018 року в кращих школах-пансіонах і мовних школах Великобританії.

Батькам, які планують для своїх дітей отримання середньої освіти у приватних школах Британії, ми радимо спершу відправити дитину туди на канікули. Вона познайомиться з атмосферою класичних шкіл та університетів, отримає чудову можливість підтягнути англійську, зможе розвинути навички soft-skills, які допоможуть їй у подальшому навчанні.

Зверніть увагу, що такі канікули користуються великою популярністю серед дітей з усього світу, путівки часто закінчуються ще у березні, тому радимо не відкладати з вибором.

Ми зарезервували ексклюзивні місця у цих школах для наших клієнтів на липень і серпень 2018 року. Замовляйте поїздку для своєї дитини вже зараз.

Чому ми рекомендуємо саме ці школи

Йти на заняття коридорами ХVIII ст., навчатися з ерудитами і уявляти себе англійськими принцами і принцесами ... Ваша дитина відчує на собі дух Оксфорду та Кембриджу і захопиться цікавим та практичним навчанням, аналогів в Україні якому поки що немає.

Літні програми 2018 року буде направлено на розвиток командних якостей і лідерських навичок, розширення міжкультурних горизонтів, придбання унікальних знань не тільки з англійської або інших іноземних мов, а й знань про навколишнє середовище, природу і світ. Діти будуть створювати унікальні проекти, обговорювати глобальні проблеми і висувати свої новаторські рішення, займатися інжинірингом, робомейкерством і дизайном, подорожувати, займатися спортом (футбол, регбі, крикет, пейнтбол, теніс, сквош, хокей, хокей на траві, скелелазіння) - класні канікули дитині забезпечені!

DEC education радить батькам бронювати путівки до шкіл Англії взимку 2018 року. Записуйтесь на консультацію до наших експертів за номером: 0 800 30 44 33.

Рекомендуємо школи, місця в яких вже зарезервовані для клієнтів DEC education:

 • Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 5

  Concord College

  Школа займає 3 місце у рейтингу незалежних шкіл-пансіонів The Times. 21 випускник Concord College 2016/2017 року вступив до Оксфорду чи Кембриджу.

 • Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 6

  Taunton School

  Одна з найбільш престижних приватних шкіл Британії. Згідно з рейтингом Financial Times школа Taunton визнана «Кращою британською школою у викладанні IB».

 • Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 7

  Bucksmore Education d'Overbroeck's

  Навчальний заклад акредитовано Британською радою, він є членом Ради приватних шкіл (Independent Schools Council). Показники успішності: 43% оцінок «А*» та «А» на IGCSE.

 • Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 8

  Bucksmore Education Pembroke College (Oxford University)

  Навчання надається на базі одного з коледжів Оксфордського університету, заснованого ще у 1624 році королем Яковом I.

 • Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 9

  Rydal Penrhos School

  Тут навчаються майбутні політики та члени Парламенту Британії. Школа є однією з найсильніших з підготовки в технологічній і спортивній сферах.

 • Літні канікули-2018 у приватних школах-пансіонах Британії. Фото - 10

  Bromsgrove School

  Школа з 500-річною історією, кафедра мистецтв якої вважається найсильнішою серед британських шкіл.

Чому варто відправити дитину на канікули до європейських шкіл від DEC education?

 • поїздка сприяє подоланню мовного бар'єру і страху заговорити з іноземцем
 • поїздка відкриває перед дитиною нові горизонти, дає впевненість у собі та допомагає вийти із зони комфорту
 • діти, які відправляються подорожувати, стають більш успішними у навчанні та кар'єрі, а також вважають себе щасливішими
 • після отриманого в поїздках досвіду у дітей, як правило, виникає потяг до подальшого навчання за кордоном, вони більш активно вивчають і вдосконалюють мову
 • DEC обирає навчальні заклади з відмінною репутацією, які можуть запропонувати класну розважальну і навчальну програми
 • дитина буде проживати і спілкуватися з дітьми з інших країн та інших культур
Назад