Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Як скласти SAT і вступити до кращих університетів США: відгук Давида Фрідмана

21.08.2018

Давид Фрідман за допомогою DEC education і освітнього провайдера Kings Education, рік тому вступив на підготовчу програму до американського університету Rider University. На сьогодні Давид уже закінчив програму Foundation з відмінними результатами і обрав ВНЗ, в якому буде навчатися далі.

Хлопець подав документи до 10 кращих вишів США, включаючи Гарвардський, Бостонський, Мічиганський університети. За результатами, він пройшов до трьох університетів: Boston University, University of Michigan і Rice University. Всі ці університети - представники вищої академічної еліти Штатів. Давид зупинився на Rice University, який приймає лише 13% усіх абітурієнтів, а за рейтингами є топ-14 університетом США.

Подальша мета студента - добре вчитися і перевестися до абсолютного лідера за технічними спеціальностями - Массачусетсткого Технлогічного університету, МIT.

Цікавий факт: у своєму університеті, де він проходив підготовчу програму, Rider University, Давид - єдиний студент, який коли-небудь зумів вступити до Rice University.

Дивіться відео і читайте відгук, в якому хлопець ділиться з нами, як йому сподобалося навчання за кордоном, з чим довелося зіштовхнутися у побуті та під час навчання, і які плани у нього на майбутнє. В тому числі, Давид розповідає, як йому довелося готуватися і складати важкий комплексний іспит SAT, з яким в результаті він блискуче впорався на 1470 балів з 1600.

Дивитися і читати відгук

Назад