Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Майстер-клас: Криптовалюта: як на ній заробляти та де можна використовувати

27.10.2022
Майстер-клас: Криптовалюта: як на ній заробляти та де можна використовувати. Фото - 4

Що станеться, коли звичні способи купівлі, продажу та оплати зміняться настільки, що відпаде необхідність в банках і пунктах обміну валют? Такі радикальні рішення готує нам світ криптовалют, на кшталт Bitcoin і Ethereum. 

Дедалі більше людей в сучасному світі обирають фінансову та особисту незалежність, надаючи перевагу інвестиціям та торгівлі замість стандартного працевлаштування і роботи за графіком.

Якщо ви учень 9-11 класів, володієте англійською мовою, цікавитесь світом торгівлі та акцій, хочете розбиратися в криптовалюті та біткоїнах, запрошуємо на безкоштовний майстер-клас, який проводить викладач Swiss Education Group (SEG)  за організації DEC education.

Зареєструватися

Спікер:
Гідеон Тумонг — викладач, кандидат на докторський ступінь з ділового адміністрування; має ступінь MBA, сертифікати з ринкової інформації та фінансового регламенту фондової біржі Нью-Йорку та Комісії з цінних паперів та бірж у Вашингтоні. Працював в таких міжнародних організаціях, як ООН та Texaco Oil, а також заснував автомобільний салон.

Коли: 9 листопада, 18:00

Де: онлайн, з будь-якого куточка України чи світу

Майстер-клас проводиться англійською мовою

Кожен учасник отримає сертифікат про проходження майстер-класу 

Зареєструватися

Це чудова можливість дізнатися все про основи трейдингу, основні відомості про фондовий ринок, що таке криптовалюта та чи можна на ній швидко розбагатіти. А ще — реальний шанс отримати міжнародний досвід від топового фінансового експерта та попрактикувати англійську.  

Swiss Education Group – освітній концерн Швейцарії, який пропонує своїм студентам престижну бізнес-освіту в галузях туризму, готельного, ресторанного бізнесу та івент-менеджменту.

SEG – незмінний лідер в індустрії гостинності, який об’єднує 4 провідні школи готельного та туристичного бізнесу:

  • César Ritz Colleges Switzerland
  • Culinary Arts Academy Switzerland
  • Hotel Institute Montreux
  • Swiss Hotel Management School

Цього року школи SEG увійшли до восьми найкращих шкіл гостинності у всьому світі, згідно з рейтингами найкращих університетів світу (QS World University Rankings).

Офіційний представник SEG в Україні — DEC education.

P.S. Для кращої ефективності просимо приєднуватися до майстер-класу з ноутбука або комп'ютера.

Назад