Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Обучение в Kaplan International Colleges. Отзыв Оксаны

1. Ваше общее впечатление от учебы? Достигнуты ли Ваши персональные цели и задачи?

Я задоволена тим,що навчалась в цьому коледжі.

2. Есть ли прогресс в изучении языка? Каковы Ваши успехи?

Надіюсь що є.Зразу після закінчення цього курсу я здавала IELTS екзамен і в даний момент чекаю на результат.

3. Ваше мнение о программе досуга, какие развлекательные мероприятия наиболее интересны?

Заняття були урізмноманітнені і тому було дуже цікаво ходити в коледж кожного дня.Більше часу було проведено за дискусією і дебатами тем,і це є найбільш цікавим для мене.

4. Условия проживания и питание – Ваше мнение…

Я проживала в гост сімї,де були створені умови для комфорту і зручностей.Вони допомагали мені у всьому,що я просила і давали поради в деяких ситуаціях,за що їм велике спасибі. На рахунок їжі,то завжди мене запитували,щоб я хотіла на обід чи вечерю,забезпечували фруктами і солодощами,а також було дозволено самій готувати.

5. Какая атмосфера в школе? Комфортно ли было Вам в период учебы? Был ли языковой барьер в общении с иностранными студентами?

Так як це міжнародний коледж,то багато студентів навчались із різних куточків світу,що у свою чергу змущувало нас спілкуватись суто на англійській мові.Ще одним великим плюсом є те,що в такій собі міжнародній атмосфері студенти мають можливість дізнаватись про звичаї і традиції різних країн світу.Отже,це є швидким і легким способом вивчення культури різних куточків нашої планети.На рахунок мовного барєру,то його не існувало.Навіть ті,в кого був малий словниковий запас слів англійської,знаходили пояснення речей різними способами,зрозумілими для інших. 

6. Ваше впечатление о преподавателях?

Викладачі просто супер!Робили все можливе для того,щоб допомогти студентам у покращенні рівня англійської мови і урізноманітнювали програму для того,щоб було всім цікаво відвідувати заняття.Більш того,залишались після уроків,і допомагали студентам у домашній і самостійній роботах.

7. Есть ли какие-то советы будущим ученикам этой школы, возможно, рекомендации из личного опыта?

Для того,щоб покращити знання англійської,потрібно не випускати можливості і кожного дня спілкуватись на англійській мові,незалежно від того чи це є студенти із російськомовних країн.Також потрібно багато самостійної роботи над собою.

8. Согласны ли вы на публикацию отзыва в открытых источниках агентства DEC education?

Якщо не буде опубліковано мого імені і прізвища,то так,згідна.

9. Ваши впечатления от работы с агентством DEC education? Есть ли у Вас пожелания к улучшению качества предоставляемых нами услуг, будем благодарны Вам за искренность и Вашу точку зрения.

Я дуже рада,що є таке агенство як DEC education,так як ви допомогли мені в реалізації моєї мрії,за що вам велике спасибі!