Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

George Brown College

George Brown College. Фото - 4
George Brown College. Фото - 5
Категорія Вища освіта
Розташування Канада
Рік заснування 1951
Кількість студентів 25000
Мова навчання Англійська
Вік Від 18
Вартість Актуальну вартість навчання рекомендуємо уточнювати у менеджера DEC education

Коледж George Brown – один з найбільших державних навчальних закладів Канади. George Brown розташований у самому серці Торонто – найбільшого, найдинамічнішого та багатонаціонального міста Канади. Різні організації, у тому числі ЮНЕСКО та PwC, у своїх дослідженнях не раз визнавали Торонто одним з найкращих міст для життя. Крім того, Торонто є основним центром зайнятості Канади: тут зосереджені найважливіші індустрії – IT, фінанси, бізнес, промисловість, дизайн, будівництво, охорона здоров'я та ін. Три кампуси коледжу – St. James, Casa Loma та Waterfront розташовані в центрі міста по сусідству з офісами найбільших компаній.

Коледж George Brown був офіційно акредитований урядом Канади у 1967 році. Коледж пропонує студентам понад 160 програм з різних спеціальностей, які відповідають сучасним вимогам ринку праці.

У 2017 році George Brown визнаний найкращим дослідницьким коледжем Канади. Згідно з недавніми дослідженнями коледж George Brown названий навчальним закладом, який має найтісніші зв'язки з промисловістю. У коледжі налагоджено співпрацю з компаніями та організаціями з різних сфер, які відіграють значну роль у створенні навчального плану, забезпечують практичні заняття та у майбутньому працевлаштування. Це мотивує студентів здобувати знання, розвивати актуальні для сучасного ринку праці вміння та навички.

George Brown College. Фото - 6
George Brown College. Фото - 7
George Brown College. Фото - 8
George Brown College. Фото - 9

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Коледж George Brown пропонує широкий вибір програм у сфері мистецтва та дизайну, бізнесу, освіти, будівництва та інжинірингових технологій, охорони здоров'я, гостинності, а також спеціалізовані програми та послуги для міжнародних студентів.

Diploma/Certificate Programs — тривалістю 1, 2 або 3 академічні роки. Після її закінчення та отримання диплома чи сертифіката студенти можуть продовжити навчання на програмі бакалаврату з відповідної спеціальності.

Graduate Certificates — післядипломні програми для випускників університету чи коледжу. Це спеціалізовані програми тривалістю 8 або 12 місяців, створені для того, щоб допомогти випускникам розвинути навички, які потрібні у конкретних професійних сферах.

Degree Programs — бакалаврат - програми пропонуються у сфері фінансових послуг, гостинності, менеджменту, раннього розвитку дітей, поведінкового аналізу, виконавського мистецтва та ін. Це програми тривалістю 4 роки, які поєднали теоретичні знання з можливістю навчатися на практиці.

EAP (ESL) Program — англійська як друга мова або англійська для академічних цілей - програма складається з 9 рівнів по 8 тижнів кожен. Після оцінки рівня знань студента визначається відповідний рівень навчання. За бажанням студента, його також можна визначити тестами TOEFL або IELTS. Найчастіше студенти навчаються від 6 до 10 місяців. Програма готує до подальшої академічної освіти у коледжі та дозволяє студентам з інших країн подавати заявку на умовний вступ на післядипломні програми George Brown.

Матеріальна база

У коледжі створено всі необхідні умови для того, щоб студенти успішно навчалися, брали активну участь в соціальному житті та познайомилися з новими друзями по всьому світу.

Студенти мають доступ до спортивних центрів: бадмінтон, бейсбол, футбол, волейбол, баскетбол та ін.

Можуть брати участь у волонтерських підприємницьких проєктах для покращення життя місцевих громад. Також на вибір працюють понад 50 клубів, які об'єднують студентів, зацікавлених у вивченні певних предметів, або в участі у соціальних рухах.

Студенти можуть приєднатися до Студентської академії лідерства (SLA), а також стати членами Студентської асоціації коледжу, яка, окрім іншого, видає студентську газету The Dialog.

Студенти мають доступ до семи бібліотек. Як студенти, так і викладачі мають дистанційний доступ до кількох баз електронних ресурсів (книг, статей, зображень).

Проживання студентів можливе як у резиденціях коледжу, так і в сім'ях. 

Підібрати курс, який найкраще підходить конкретному студенту, а також вибрати оптимальні умови проживання допоможуть консультанти DEC education.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Відео

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію