Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Статті

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам

13.04.2018
Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 4

Вступ до університету – важливий і хвилюючий крок у житті кожної людини. А якщо ми говоримо про вступ до університету Європи, США чи Канади – то це хвилювання в рази більше. Майбутній студент і його батьки переживають не тільки через навчання та адаптацію в новому мультинаціональному колективі. Ще один важливий момент – безпека.

По-перше, важливо розуміти, що за кордоном зі студентом не станеться нічого страшного, адже рівень безпеки в американських і європейських вишах куди вище ніж в наших. Потрібно просто дотримуватися очевидних правил, яким ми слідуємо і вдома:

  • не гуляти пізно поодинці,
  • не залишати речі без нагляду,
  • не брати частування від незнайомця (коктейль, десерт, сік і т.п.),
  • бути уважним, коли сідаєте в машину пізно ввечері.

Про ці правила знають всі, і дотримуватися їх варто скрізь, де б ви не були – за кордоном чи в рідному місті.

Поради для студентів

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 5

Незважаючи на те, що кампус університету – найбезпечніше місце для іноземного студента, тут теж бувають різні ситуації. Зазвичай територія кампусу відкрита для відвідування, адже це не приватна школа, де навчаються неповнолітні (там з безпекою дуже строго). Оскільки на територію університету може потрапити будь-яка людина, дрібні крадіжки та шахрайства не виключені. Найчастіше це трапляється в бібліотеках або кафетеріях. Залишені без нагляду речі – легка здобич для шахраїв або нечистих на руку студентів.

Цікавитесь освітою за кордоном? Дізнайтеся більше про вузи і програмах – зробіть правильний вибір

Детальніше

Є поради, які дають самі виші іноземним студентам, коли вони тільки освоюються на новому місці.

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 6

Ознайомтеся з територією кампусу. Це те, що ви повинні зробити в першу чергу, коли приїдете вчитися в університет і оселитеся в гуртожитку. Ви повинні добре орієнтуватися на місцевості, щоб не заблукати, особливо, коли будете повертатися додому пізно.

Не забувайте закривати на замок двері і вікна, коли йдете з дому/ імнати, навіть якщо вийшли на 5 хвилин до сусіда. За статистикою, 40% студентів не замикають двері. І кого потім звинувачувати в крадіжці? Те ж стосується і залишених без нагляду речей. Деякі студенти встановлюють прості веб-камери в кімнатах, які з'єднані зі смартфоном через Wi-fi або записують, що відбувається в кімнаті під час відсутності господаря.

Ознайомтеся з програмою безпеки університету. . Так, у більшості вишів є така програма, і кожен студент зобов'язаний про неї знати в цілях свого ж спокою. Вам потрібно обов'язково дізнатися номер телефону служби безпеки і/або університетського патруля. У деяких університетах є служба ескорту, яка може супроводжувати студента до гуртожитку, якщо він пізно повертається додому. Також програма безпеки може включати курси самозахисту та спеціальні посібники з правилами та порадами.

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 7

Деякі виші користуються спеціальними мобільними додатками або навіть розробляють власні. За таким safety apps можна відстежити координати людини, якщо він включив додаток, завантажити інтерактивну карту кампусу, отримувати важливі повідомлення. Користувач може в разі небезпеки натиснути тривожну кнопку і надіслати виклик на підв’язаний номер товариша або безпосередньо до поліції або служби безпеки кампусу.

Університети США з найбезпечнішими кампусами

У США щорічно складають рейтинги найбезпечніших кампусів, спеціально для батьків і студентів, яких хвилює це питання. DEC education склала власний список американських вишів з найвищим рівнем безпеки.

University of Rhode Island – найбільший кампус цього університету знаходиться в невеликому містечку Саут-Кінгстон, Род Айленд. Тут дуже хороша дослідницька база в сфері аграрної економіки і університет вважається одним з найбезпечніших в США.

Відгук клієнта DEC education

Роман Мозіль, студент George Brown College: « Торонто – дуже доброзичливий місто. У звичайний день на вулиці перед вами вибачаться в середньому 10-15 разів і стільки ж раз запитають, як у вас справи. У Канаді багато іноземних студентів і емігрантів, але упередженого ставлення до себе вони не відчувають. А ще Торонто – ідеальне місто для людей з обмеженими можливостями» Читати весь відгук >>>

University of New Hampshire – університет в місті Дарем на Атлантичному узбережжі. Штат Нью-Гемпшир вважається одним з найбезпечніших в США, а сам Дарем – затишне невелике місто. Виш вважається одним з кращих дослідницьких університетів з інноваційним підходом до навчання.

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 8

University of Massachusetts – кампуси вишу знаходяться в містах Бостон, Амхерст, Дартмут, Лоуелл і кампус медичної школи в місті Ворчестер. Вони складають цілу освітню систему University of Massachusetts. Університет входить в 50 кращих вишів світу і вважається одним з найбезпечніших, а сам штат вважається центром студентського життя США зі «столицею» в Бостоні.

University of Idaho – найстаріший і передовий університет штату Айдахо в місті Москоу. Його кампус найбільший у всьому штаті, де вчиться понад 11 000 студентів. Проте, університет вважається одним із найбезпечніших в США.

George Mason University – університет розташований в центрі США – Вірджинії. Виш значиться у багатьох престижних рейтингах, в тому числі як один з найперспективніших, доступних для навчання і кращих університетів світу. Це стосується і безпеки на кампусі. Адміністрація приділяє багато уваги комфорту студентів.

Texas A&M University – студентська спільнота університету найбільша в США. Виш розташований в місті Коледж Стейшн, який вважається найбільш освіченим містом Техасу. Незважаючи на деякі забобони щодо Техасу, цей університет знаходиться в списку найбільш безпечних університетів Америки.

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 9

West Virginia University – входить в топ-100 державних університетів США. Тут безпеці приділяють особливу увагу: у ВНЗ є своя програма для швидкого сповіщення про небезпеку, додаток для анонімних заявок про порушення порядку, діє система сповіщення для студентів і співробітників. Також на кампусі вишу є своє відділення поліції, найбільше в штаті.

Washington State University – університет входить в рейтинг найактивніших дослідних інституцій. Сильні напрямки: інженерія, математика, ветеринарія, фармакологія, архітектура, бізнес і комунікації, аграрний напрямок. Кампус розташований в 11 км від University of Idaho.

James Madison University – один з топових вишів США. Знаходиться на другому місці в рейтингу університетів Півдня країни. Кампус розташований в красивому і спокійному передмісті Харрісонберга, штат Вірждінія. Тут навчається понад 18 000 студентів, в тому числі іноземців.

University of North Texas – знаходиться в місті Дентон. Округ Дентон входить в число кращих місць для життя і роботи в США. Найсильніші напрямки університету – бізнес та інженерія. Бакалаврські програми з інженерії вважаються одними з кращих в країні.

Де безпечно навчатися в Європі?

Страны Западной Европы считаются безопасными и комфортными для жизни. В рейтинге самых безопасных городов мира фигурируют Лондон, Амстердам, Барселона, где находятся одни из лучших вузов не только Европы, но и мира. В Лондоне расположены University of Westminster, City University London, Istituto Marangoni London, Middlesex University London, Queen Mary, University College London, Regent's University London.

Безпека на кампусі: рейтинги та поради студентам. Фото - 10

В Амстердамі знаходиться найстаріший голландський університет University of Amsterdam і ISC Holland International Study Centre, де готують до вступу до голландських університетів студентів з різних країн. У Барселоні розташована EU Business School – одна з топових бізнес-шкіл Європи.

Крім Європи і США варто згадати, що щорічно в рейтинги найкращих для життя і найбезпечніших міст входять канадські Торонто (University of Toronto, Humber College, George Brown College) і Ванкувер (Langara College).

Вибір зарубіжного університету – це важливий і складний етап, для якого необхідно врахувати багато чинників – від навчальної програми до умов проживання та рівня безпеки. Якщо ви не впевнені у виборі, краще звертатися до фахівців – експерти з DEC education дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати виш і програму, які найкраще підійдуть вам і вашій дитині.

Цікавитесь освітою за кордоном? Дізнайтеся більше про вузи і програмах – зробіть правильний вибір

Детальніше