Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання на Мальті

Вища освіта на Мальті

Ця маленька південноєвропейська країна відома як популярний туристичний напрям, але якщо є бажання залишитися тут більше, ніж на два тижні, якою зазвичай буває відпустка, так чому б не поєднати приємне з корисним і не відправитися сюди на навчання?

Особливості вищих навчальних закладів на Мальті

Навчальних закладів, що надають диплом про вищу освіту, тут зовсім небагато. І це зрозуміло, тому що сама держава дуже маленьке в географічному плані. Слід, однак, зауважити, що всі вищі навчальні заклад на Мальті мають хорошу репутацію, хоча і не представлені в топ-позиціях світових рейтингів вузів. Це свідчить про те, що рівень вищої освіти тут досить високий.

Більшість навчальних закладів на Мальті зосереджені навколо столиці Валлетти, на північно-східному узбережжі острова. Крім кількох місцевих вищих навчальних, які регулюються державою, тут також функціонують кілька приватних коледжів та університетів. А так як кількість навчальних закладів Мальти і число бажаючих тут навчатися не зовсім однакові, міжнародні вузи стали відкривати тут свої навчальні заклади, які користуються успіхом як у місцевих студентів, так і у молоді, яка приїжджає з-за кордону.

Специфіка рівнів вищої освіти

Існує три рівні в системі отримання вищої освіти в країні. Вони традиційні: перший рівень - ступінь бакалавра, другий - магістратура і третій рівень - отримання докторського ой мірою важливо і.

Дипломи і ступені бакалавра надаються в таких областях, як медицина і сестринська справа, дипломатичні дослідження, управління, адміністрування, право, бібліотечна справа, релігійні дослідження, мистецтво, політичні і соціальні науки. За часом отримання бакалаврського диплома займе від трьох до п'яти років, залежно від курсу.

Наступний етап освіти - магістерський - займає від одного до двох років. Кандидати на здобуття ступеня повинні мати відповідний диплом бакалавра. В особливих випадках кандидати без диплома бакалавра можуть бути допущені після проходження річного підготовчого курсу та успішного проходження кваліфікаційного іспиту. Ступінь магістра вимагає після закінчення навчання дисертацію і на додаток до успішного завершення ряду необхідних програм. Ступінь доктора філософії (PhD) присуджується принаймні через три роки після отримання ступеня магістра. Кандидати на отримання звання доктора філософії повинні представити дисертацію після періоду досліджень за затвердженою темою.

Вища освіта була введена на Мальті під впливом британської системи освіти, частиною якої вони колись були. І взагалі, британську систему освіти нагадує не тільки вища, але і початкова, середня освіта - вся система освіти цієї країни. Це теж робить її дуже привабливою для іноземних студентів. Що можна вивчати на Мальті? Багато дисциплін, зокрема, вельми солідні в освітньому плані програми в області мистецтв, освіти, інженерії, права, медицини, засобів масової інформації, технологій. Останнім часом на Мальті стали дуже популярні електроніка і комп'ютерні технології, причому в різних галузях знань - освіті, інженерії, медицині. Цьому теж тут можна вчитися.

На Мальті працює Європейська система передачі і накопичення кредитів, тому система визначення рівня знань тут така ж, як і в Європі.

Навчання студентів-іноземців

Система вищої освіти Мальти відкрита для іноземних студентів, і в даний час в країні навчаються студенти з більш ніж 75 країн. Крім того, багато іноземної молоді бере участь в семестрових обмінах.

Освіта іноземних громадян (і не жителів держав Євросоюзу) - платна. Вартість навчання залежить від типу навчального закладу, а також від програми в одному і тому ж навчальному закладі, куди має намір вступати абітурієнт. У будь-якому випадку при вступі інформацію краще, звичайно ж, дізнаватися в самому вузі. Слід також зауважити, що вся система вищої освіти Мальти фінансується державою, а освіта в ВУЗах для резидентів країни є безкоштовною, до того ж тутешні студенти отримують стипендію, а також посібник по витратах, пов'язаних з навчанням.

Для перебування на Мальті студентів з-за кордону потрібно мати приватне страхування, але медичне обслуговування на Мальті знаходиться на найвищому рівні і за рівнем, і якості послуг, що надаються, займає п'яте місце в світі.

Вимоги для студентських віз відносно прості, але для отримання візи потрібно надати дуже довгий список документів (наприклад, навіть такі, як офіційна довідка зі школи або коледжу, документ, яка свідчить про достовірність поточної адреси студента, а також інша інформація за запитом). Через великий обсяг детальної документації, що вимагається Департаментом імміграції на Мальті, важливо збирати цю інформацію досить завчасно, щоб уникнути виникнення різного роду проблем при подачі документів. Студентська віза зазвичай надається без додаткових затримок.

Мова

Мальта належала Британській імперії з 1814 року з 1964 року. За цей час англійська мова стала офіційною, а сьогодні приблизно 90% населення розмовляє англійською. Зрозуміло, що Мальта стала одним з найпопулярніших місць для студентів, які шукають курси англійської мови. Тут їх просто-таки величезна кількість. До слова про мови - на Мальті офіційними мовами є мальтійська і англійська. У вищих навчальних закладах більшість програм викладаються повністю англійською мовою, тому для іноземних студентів проблем ніяких в даному плані не виникає. А серед мальтійських студентів популярними мовами за вибором є італійська та французька.

Що очікує студента

За масштабами України, Мальта - дуже маленька країна. Однак тут є що подивитися під час навчання. На Мальті знаходиться три об'єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: історична столиця Валлетта, сім мегалітичних храмів і гіпогеум (доісторична підземна структура). Та й взагалі, навіть будучи студентом, ви познайомитеся з прекрасними пляжами і лагунами, різноманітними водними видами спорту, яскравим нічним життям, археологічними пам'ятниками і мальовничими портововими містами. Знайомитися з Мальтою - дуже легко. Це можна робити на громадському транспорті, на автобусі або навіть човні. Так званий «мальтійський автобус» вважається власною туристичною визначною пам'яткою, оскільки пов'язаний з давньою традицією, яка існує на острові.

Крім усього іншого, Мальта - це відмінне місце для вивчення, яке розташоване окремо від решти світу, має природній ландшафт, красиві озера і види на океан. Це досить мирна країна. А беручи до уваги те, що це незвичайний туристичний об'єкт, до туристів, як, власне, і до всіх, хто приїжджає сюди, ставляться вельми доброзичливо. Тому ставлення до іноземних студентів в країні хороше.

Для бажаючих зробити кар'єру

Серед навчальних закладів Мальти хотілося б виділити European College of Malta - місце, де дають грунтовну базу для студентів, що бажають слідувати за кар'єрою в індустрії гостинності та подорожей і туризму, а також для задоволення потреб професіоналів, які працюють у цих галузях, які хочуть отримати міжнародно визнану сертифікацію. European College of Malta має два факультети: 1) готельний і туристичний факультет; коледж є повним акредитованим центром ABEUK, Лондонського центру маркетингу та Кембриджського міжнародного коледжу, який пропонує міжнародно-сертифіковані курси в сфері готельного бізнесу і подорожей і туризму; 2) мовнотий факультет; тут пропонують різні курси англійською, арабською, французькою та іспанською мовами. European College of Malta - це перспектива подальшого навчання в найкращих вузах планети.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку