Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Нідерландах

Навчання в Нідерландах. Фото - 4
Навчання в Нідерландах. Фото - 5
Навчання в Нідерландах. Фото - 6
Навчання в Нідерландах. Фото - 7
Навчання в Нідерландах. Фото - 8

Мовні курси в Нідерландах

Голландську мову варто вивчити хоча б через те, що нею говорить найвідоміший діджей у світі - Tiesto. А якщо серйозно, то приголомшливе поєднання сучасної культури, багатої художньої спадщини та потужної економіки Нідерландів перетворили її в одну з найбільш привабливих країн для вивчення іноземних мов.

Ця маленька, затишна, надзвичайно красива країна завдяки сильному характеру своїх жителів відома в світі не тільки тюльпанами і млинами. Голландія - це перш за все морська країна з дивовижною історією, що пам’ятає злети і падіння. А голландці - волелюбний народ, який вміє не тільки відпочивати, але й працювати. Тому вивчення англійської, голландської або німецької мови в Нідерландах буде ефективним і допоможе вам досягти цілей, які ви ставите перед собою. Тут є безліч мовних програм в різних локаціях, від мовних шкіл до курсів при університетах. Тому тут ви зможете знайти саме таку програму, яка буде відповідати вашому рівню знань і вашим потребам.

Навіщо їхати в Нідерланди на навчання

Знаходячись поруч з Німеччиною, Бельгією і Північним морем, Нідерланди опинилися на перехресті торговельних шляхів і різних культур. Тому тут англійську мову можна почути так само часто, як і голландську. Для студентів це означає, що англійську і голландську мови вони будуть вивчати постійно в мовному середовищі.

Студенти з усього світу обирають навчання в Нідерландах з ряду причин. Перш за все, тому що голландці прекрасно знають англійську мову. А ще одна важлива причина - географічне положення країни в самому серці Європи. Завдяки цьому багато сусідніх країн стають доступними для подорожей. Виходить, що в Голландії можна жити і вчитися, а у вільний час подорожувати Європою. Також серед причин, за якими студенти їдуть вчитися саме в Нідерланди, можна назвати особливе культурне середовище цієї країни. З одного боку, тут дуже багато музеїв, галерей, виставок, де можна вивчати світову історію, мистецтво, культурологію. У країні з населенням в 16 мільйонів жителів функціонує понад 1000 музеїв. Погодьтеся, це немало! З іншого боку, тут безліч музичних клубів, проходить багато фестивалів, концертів. Амстердам - це місто, яке ніколи не спить. Тому тут так цікаво вчитися і відпочивати.

Крім того, Нідерланди є серйозним економічним гравцем на міжнародній арені. З цієї країни експортують не тільки тюльпани і троянди, а й багато інших продуктів, починаючи з картоплі і закінчуючи елітними сирами. Такий обсяг експорту приносить в державну скарбницю близько 100 млрд євро щорічно. «Голландське аграрне чудо» стало можливим завдяки аграрній політиці та інноваційним технологіям, розробленим голландськими вченими та експертами. Тому ті студенти, які планують пов'язати своє майбутнє з аграрним сектором або з харчовою промисловістю, можуть знайти для себе тут найкращі програми в університетах, а заодно і вивчити мову. Фахівці, які працюють в галузі міжнародної торгівлі, логістики або міжнародних відносин, також зможуть підвищити свою кваліфікацію в кращих університетах і компаніях Голландії.

Навіщо вчити голландську мову

Ті, хто прагне здобути вищу освіту в Нідерландах або переїхати в цю країну на роботу або постійне місце проживання, можуть почати своє знайомство з країною тюльпанів з мовних курсів голландської, датської або англійської мов. Численні програми англійською мовою і її носії роблять навчання в Нідерландах дуже привабливим для іноземних студентів.

Багато людей в Нідерландах говорять англійською. Ця мова є обов'язковою в середній школі, і в багатьох початкових школах її теж викладають. До речі, в Голландії по місцевих телеканалах, а також в кінотеатрах всі фільми йдуть на оригінальній мові з субтитрами. Тому більшість жителів володіє розмовною англійською. Не дивно, що емігранти, що говорять англійською, можуть обійтися в Нідерландах без знання голландської мови. Проте якщо ви дійсно хочете інтегруватися в голландське суспільство, вам все ж варто вивчити місцеву мову.

Голландська є західногерманською мовою і офіційною мовою Нідерландів. Це також рідна мова більшості жителів Бельгії, Сурінаму і деяких карибських островів. В Європейському Союзі близько 23 мільйонів чоловік говорять нідерландською мовою, як рідною. Ще 5 мільйонів говорять голландською як другою мовою.

Голландська мова часто вважають важкою для вивчення, так як її граматика і правила правопису містять багато винятків. Крім того, вимова окремих голландських слів може виявитися складною для деяких людей. Проте нідерландська мова є одним з найближчих родичів англійської мови, тому англомовні люди схильні вибирати цю мову для вивчення.

Ви зацікавлені у вивченні голландської або інших іноземних мов? Тоді погляньте на школи, які пропонують в Голландії уроки для початківців і знавців.

Про різноманітність мовних курсів в Нідерландах

Міжнародна корпорація   Berlitz   є одним зі світових лідерів в сфері викладання іноземних мов. Ось кілька причин, за якими варто довіряти викладачам Berlitz і зробити вибір на користь їх мовної програми в Амстердамі. По-перше, ця компанія з більш ніж 140-річною історією і зразковою репутацією. По-друге, в 500 центрах Berlitz, які знаходяться більш ніж в 70 країнах світу, працює близько 20000 викладачів. По-третє, в Berlitz щорічно проводиться понад 7 мільйонів годин уроків різними мовами.

Добре, більше не будемо про цифри, а перейдемо до суті методу, який розробив у XIX ст. засновник компанії Максиміліан Д. Берлітц. Що ж таке він запропонував, що перевернуло сферу вивчення мов? Для ефективного вивчення іноземної мови Берлітц рекомендував використовувати занурення в мовне середовище, навчання у викладачів - носіїв мови і сфокусуватися на розвитку усного мовлення, завдяки чому у студентів швидко розвивається впевненість у своїх силах. Свого часу Берлітц зробив революцію в сфері надання послуг з вивчення іноземних мов. А сьогодні метод Berlitz, який довів свою ефективність, став галузевим стандартом для вивчення мов і залишається основою викладання в цій компанії.

У мовному центрі Berlitz в Амстердамі працює команда професійних інструкторів, які з ентузіазмом навчають своїх студентів голландської, англійської, німецької та іншим мовам. Тут ви можете отримати безкоштовну консультацію та пройти тестування на визначення свого мовного рівня. Вже з перших занять студенти розвивають впевненість при використанні нової мови. Адже в основі методу Berlitz лежить максимально активна участь студентів. Тільки активно розмовляючи, учні зможуть швидко почати спілкуватися новою мовою. А вчителі центру Berlitz навчені створювати позитивну і комфортне середовище навчання. Вони гарантують, що в результаті ви досягнете необхідного рівня знань і поставлених цілей.

Для тих, хто планує продовжити свою освіту в голландських університетах англійською мовою, ми допоможемо підібрати відповідну підготовчу програму. Наприклад,   університет прикладних наук Гааги   пропонує своїм абітурієнтам з різних країн підготовчий курс англійської мови English PREP School. Тут майбутні студенти можуть підняти свій рівень англійської, аби подальше навчання в університеті стало успішним.

Підготовчі курси з англійської мови також пропонує і   Саксонський університет прикладних наук, який знаходиться в трьох голландських містах недалеко від кордону з Німеччиною. Іноземні студенти, які планують вивчати тут бізнес, право, технології, охорону здоров'я та інші спеціальності, перед початком основного курсу повинні вивчити англійську для своєї спеціалізації.

Університет прикладних наук Стендена   був утворений в 2008 році на базі двох вищих навчальних закладів Hogeschool Drenthe і Christelijke Hogeschool. Він також пропонує підготовчу програму англійської мови для своїх студентів. Підготовча програма для іноземних студентів є і в   Університеті прикладних наук Ганзе   в місті Гронінген. Там викладання ведеться англійською, голландською та німецькою мовами.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку