Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

EU Business School Munich

EU Business School Munich. Фото - 4
EU Business School Munich. Фото - 5
EU Business School Munich. Фото - 6
EU Business School Munich. Фото - 7
EU Business School Munich. Фото - 8
EU Business School Munich. Фото - 9
EU Business School Munich. Фото - 10
EU Business School Munich. Фото - 11
EU Business School Munich. Фото - 12
EU Business School Munich. Фото - 13
EU Business School Munich. Фото - 14
EU Business School Munich. Фото - 15
EU Business School Munich. Фото - 16
EU Business School Munich. Фото - 17
EU Business School Munich. Фото - 18
EU Business School Munich. Фото - 19
EU Business School Munich. Фото - 20
EU Business School Munich. Фото - 21
EU Business School Munich. Фото - 22
Категорія Вища освіта
Розташування Німеччина
Рік заснування 1973
Кількість студентів 1150
Мова навчання Англійська
Вік Від 17

EU Business School — престижна міжнародна бізнес-школа з кампусами в Німеччині (Мюнхен), Швейцарії (Женева, Монтре) та Іспанії (Барселона)

Кампус EU Business School у Мюнхені знаходиться в новому районі міста — Theresienhöhe, неподалік від Баварського парку та місця проведення всесвітньо відомого фестивалю Октоберфест. 1998 року район було повністю реконструйовано: відреставровано будинки, збудовані до 1920 року, створено кілька майданчиків для відпочинку та розваг — що зробило місто ще більш комфортним та зеленим. 
 

EU Business School вже понад 40 років спеціалізується на підготовці практиків у сфері бізнесу за допомогою інноваційних методів навчання. Провідні топ-менеджери, бізнес-тренери та випускники університету регулярно виступають перед студентами з лекціями, передаючи свій унікальний досвід новому поколінню управлінців.

EU Business School має акредитації всесвітньо відомих організацій у сфері бізнес-освіти: ACBSP, IACBE, IQA та CEEMAN. 93% студентів працевлаштовуються протягом 6 місяців після випуску. Випускники працюють у світових корпораціях: Google, Louis Vuitton, BMW.

Онлайн MBA курс EU Business School визнано найкращим за версією глобального рейтингу журналу СЕО. Також бізнес-школа посідає шосте місце у рейтингу бізнес-шкіл із найкращими умовами навчання для жінок за версією журналу Capital. А за версією рейтингу QS Global 200 business schools – у п'ятірці найкращих бізнес-шкіл.

EU Business School Munich. Фото - 23
EU Business School Munich. Фото - 24
EU Business School Munich. Фото - 25
EU Business School Munich. Фото - 26

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

EU Business School пропонує для своїх студентів англомовні навчальні програми Foundation, бакалаврат, магістратуру, МВА та DBA. Серед основних спеціальностей університету: Business Administration, Communication & Public Relations, Design and Innovation, Business Finance, Sports Management, Leisure & Tourism Management, International Relations, Entrepreneurship та Digital Business. 

Заняття проходять у невеликих групах і гарантують індивідуальний підхід в навчанні. У студентів є можливість кожен новий семестр вчитися в іншій країні, оскільки у всіх кампусах існує ідентична система навчання.

Матеріальна база

Кампус школи розташований у Мюнхені – місті, яке регулярно очолює рейтинги найкращих для життя у Німеччині. Реконструйований у 2019 році кампус площею понад 2000 м², передбачає прекрасні сучасні засоби для навчання. Аудиторії, оснащені за останнім словом техніки, з великими просторими вікнами, вид з яких виходить на сквер, у якому можна відпочити між заняттями. Для студентів доступна лаунж-зона, де можна пограти у футбол, перекусити та випити каву.

Бібліотека, прекрасне місце для читання та підготовки до занять, наповнена всіма необхідними навчальним матеріалами, завжди рада вітати нових студентів.

Тут можна знайти все найкраще, що тільки може бути в житті: від всесвітньо відомого Октоберфесту та різдвяних ярмарків до музичних фестивалів та гірських лиж на альпійських схилах. А ще Мюнхен – це місто бізнесу, торгівлі, інновацій та стартапів. Мюнхенський кампус EU знаходиться біля штаб-квартир таких глобальних компаній, як BMW, Siemens, Paulaner, Coca-Cola, MAN Trucks, Audi та Porsche.

EU Business School пропонує кілька варіантів розміщення для своїх студентів — від студентської резиденції до орендованої квартири. Консультанти DEC education допоможуть вам вибрати оптимальні умови, що відповідають вашим вимогам та потребам.

EU Business School Munich. Фото - 27
EU Business School Munich. Фото - 28
EU Business School Munich. Фото - 29
EU Business School Munich. Фото - 30

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію