Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

EU Business School Switzerland

EU Business School Switzerland. Фото - 4
EU Business School Switzerland. Фото - 5
EU Business School Switzerland. Фото - 6
EU Business School Switzerland. Фото - 7
EU Business School Switzerland. Фото - 8
EU Business School Switzerland. Фото - 9
EU Business School Switzerland. Фото - 10
EU Business School Switzerland. Фото - 11
EU Business School Switzerland. Фото - 12
EU Business School Switzerland. Фото - 13
EU Business School Switzerland. Фото - 14
EU Business School Switzerland. Фото - 15
EU Business School Switzerland. Фото - 16
EU Business School Switzerland. Фото - 17
EU Business School Switzerland. Фото - 18
EU Business School Switzerland. Фото - 19
EU Business School Switzerland. Фото - 20
EU Business School Switzerland. Фото - 21
EU Business School Switzerland. Фото - 22
Категорія Вища освіта
Розташування Швейцарія
Рік заснування 1973
Кількість студентів 300
Мова навчання Англійська
Вік Від 16

EU Business School — престижна міжнародна бізнес-школа з кампусами у Швейцарії (Женева, Монтре), Німеччині (Мюнхен) та Іспанії (Барселона)

Кампуси EU Business School у Швейцарії знаходяться в Женеві та Монтре. Женева — одне з найдавніших і найпопулярніших міст Швейцарії. Це міжнародний центр ділового життя. Тут знаходяться офіси багатьох міжнародних, фінансових організацій та дипломатичних місій. А також одне з наймальовничіших міст у Європі, адже воно знаходиться на березі Женевського озера оточене Альпами.

Монтре — місто спорту, музики, міжнародних конференцій та бізнесу біля підніжжя швейцарських Альп. Місто знамените приголомшливими краєвидами Женевського озера та гір. Туристи називають Монтре — “Перлиною Швейцарії”.

Навчання у швейцарських кампусах також ведеться англійською мовою та відбувається за єдиною програмою EU Business School.

EU Business School вже понад 40 років спеціалізується на підготовці практиків у сфері бізнесу за допомогою інноваційних методів навчання. Провідні топ-менеджери, бізнес-тренери та випускники університету регулярно виступають перед студентами з лекціями, передаючи свій унікальний досвід новому поколінню управлінців.

EU Business School має акредитації всесвітньо відомих акредитаційних організацій у сфері бізнес-освіти ACBSP, IACBE, IQA та CEEMAN. Випускники бізнес-школи працюють у світових корпораціях, серед яких Google, Louis Vuitton, BMW.

Онлайн MBA курс EU Business School визнано найкращим за версією глобального рейтингу журналу СЕО. Також бізнес-школа посідає шосте місце у рейтингу бізнес-шкіл із найкращими умовами навчання для жінок за версією журналу Capital. А за версією рейтингу QS Global 200 business schools – у п'ятірці найкращих бізнес-шкіл.

EU Business School Switzerland. Фото - 23
EU Business School Switzerland. Фото - 24
EU Business School Switzerland. Фото - 25
EU Business School Switzerland. Фото - 26

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

EU Business School пропонує для своїх студентів англомовні навчальні програми Foundation, бакалаврат, магістратуру, МВА та DBA. Серед основних спеціальностей університету: Business Administration, Communication & Public Relations, Design and Innovation, Business Finance, Sports Management, Leisure & Tourism Management, International Relations, Entrepreneurship та Digital Business. 

Заняття проходять у невеликих групах і гарантують індивідуальний підхід в навчанні. У студентів є можливість кожен новий семестр вчитися в іншій країні, оскільки у всіх кампусах існує ідентична система навчання.

Матеріальна база

EU Montreux — це бутик-кампус зі світлими кімнатами з високими стелями, оснащеними найсучаснішим навчальним обладнанням і захопливими краєвидами. Невеликі розміри класів забезпечують відчуття індивідуальних занять з досвідченими та висококваліфікованими викладачами. У кампусі є обладнана навчальна кімната, ідеальна для читання та виконання завдань, а також затишна студентська вітальня та веранда, де студенти відпочивають у вільний час.

Кампус EU Geneva розташований за п'ять хвилин пішки від фінансового та головного торгового району міста. Кампус оснащений найсучаснішим обладнанням, щоб забезпечити студентам ідеальне середовище для навчання. Світлі та просторі класи обладнані найновішими технологіями сприяють навчанню, а бібліотека та навчальні кімнати адаптовані для заохочення навчання. Студенти відпочивають у студентській вітальні, де грають у настільний футбол або перекушують під час вільних періодів навчання.

EU Business School пропонує кілька варіантів розміщення для своїх студентів — від студентської резиденції до орендованої квартири. Консультанти DEC education допоможуть вам вибрати оптимальні умови, що відповідають вашим вимогам та потребам.

EU Business School Switzerland. Фото - 27
EU Business School Switzerland. Фото - 28
EU Business School Switzerland. Фото - 29
EU Business School Switzerland. Фото - 30

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію