Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

EU Business School Barcelona

EU Business School Barcelona. Фото - 4
EU Business School Barcelona. Фото - 5
EU Business School Barcelona. Фото - 6
EU Business School Barcelona. Фото - 7
EU Business School Barcelona. Фото - 8
EU Business School Barcelona. Фото - 9
EU Business School Barcelona. Фото - 10
EU Business School Barcelona. Фото - 11
EU Business School Barcelona. Фото - 12
EU Business School Barcelona. Фото - 13
EU Business School Barcelona. Фото - 14
EU Business School Barcelona. Фото - 15
EU Business School Barcelona. Фото - 16
EU Business School Barcelona. Фото - 17
EU Business School Barcelona. Фото - 18
EU Business School Barcelona. Фото - 19
Категорія Вища освіта
Розташування Іспанія
Рік заснування 1973
Кількість студентів 500
Мова навчання Англійська
Вік Від 18

EU Business School — престижна міжнародна бізнес-школа з кампусами в Іспанії (Барселона), Німеччині (Мюнхен) та Швейцарії (Женева, Монтре)

Кампус EU Business School в Іспанії розташований в економічному центрі Іспанії — на узбережжі сонячної Барселони. Тут процвітає інноваційне підприємництво, розвивається бізнес і з кожним роком збільшується кількість компаній. Кампус EU Business School у Барселоні знаходиться у престижному кварталі La Bonanova у північно-західній частині міста, в оточенні мальовничих міських парків. Неподалік кампусу — продуктові ринки, магазини, кафе, міська бібліотека. Це прекрасне місце для здобуття міжнародної бізнес-освіти. 

EU Business School вже понад 40 років спеціалізується на підготовці практиків у сфері бізнесу за допомогою інноваційних методів навчання. Провідні топ-менеджери, бізнес-тренери та випускники університету регулярно виступають перед студентами з лекціями, передаючи свій унікальний досвід новому поколінню управлінців.

EU Business School має акредитації всесвітньо відомих акредитаційних організацій у сфері бізнес-освіти ACBSP, IACBE, IQA та CEEMAN. Випускники бізнес-школи працюють у світових корпораціях, серед яких Google, Louis Vuitton, BMW.

Онлайн MBA курс EU Business School визнано найкращим за версією глобального рейтингу журналу СЕО. Також бізнес-школа посідає шосте місце у рейтингу бізнес-шкіл із найкращими умовами навчання для жінок за версією журналу Capital. А за версією рейтингу QS Global 200 business schools – у п'ятірці найкращих бізнес-шкіл.

EU Business School Barcelona. Фото - 20
EU Business School Barcelona. Фото - 21
EU Business School Barcelona. Фото - 22
EU Business School Barcelona. Фото - 23

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

EU Business School пропонує для своїх студентів англомовні навчальні програми Foundation, бакалаврат, магістратуру, МВА та DBA. Серед основних спеціальностей університету: Business Administration, Communication & Public Relations, Design and Innovation, Business Finance, Sports Management, Leisure & Tourism Management, International Relations, Entrepreneurship та Digital Business. 

Заняття проходять у невеликих групах і гарантують індивідуальний підхід в навчанні. У студентів є можливість кожен новий семестр вчитися в іншій країні, оскільки у всіх кампусах існує ідентична система навчання.

Матеріальна база

Кампус EU Barcelona має дві сучасні будівлі в центрі міста. Головна будівля кампусу виходить на авеню Діагональ, одну з головних артерій елітного ділового району. Завдяки центральному розташуванню тут є широкий вибір магазинів, ресторанів та інших послуг. Відмінне транспортне сполучення, включаючи автобуси, трамваї та метро, ​​забезпечує легкий доступ до всіх районів міста.

Друга будівля Ganduxer розташована в зеленому та елітному районі Ла-Бонанова. Тут розташовано багато традиційних продовольчих ринків, магазинів і кафе. До площі Каталонії та всесвітньо відомого бульвару Рамблс можна доїхати на поїзді лише за десять хвилин.

Класні кімнати обладнані найновішими технологіями, мають великі вікна та багато природного світла, що сприяє комфортному навчанню. Між заняттями студенти можуть відпочити або перекусити в просторих і затишних вітальнях.

EU Business School пропонує кілька варіантів розміщення для своїх студентів — від студентської резиденції до орендованої квартири. Консультанти DEC education допоможуть вам вибрати оптимальні умови, що відповідають вашим вимогам та потребам.

EU Business School Barcelona. Фото - 24
EU Business School Barcelona. Фото - 25
EU Business School Barcelona. Фото - 26
EU Business School Barcelona. Фото - 27

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію