Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Китаї

Навчання в Китаї. Фото - 4
Навчання в Китаї. Фото - 5
Навчання в Китаї. Фото - 6
Навчання в Китаї. Фото - 7

Групові поїздки: Китай

Для багатьох поїздка в країну висхідного сонця – мрія всього життя. Якщо ваші діти проявляють інтерес до китайської культури, цікавляться цією країною або, можливо, почали вивчати китайську мову, групова поїздка на канікулах від DEC Education в Китай може стати втіленням їх заповітної мрії.

Мрія вивчити стародавню мову, якою, як і раніше, говорить більше мільярда людей – амбітна мета, яку можна почати реалізовувати в Китаї, при цьому поєднуючи захоплюючу екскурсійну програму, відпочинок, знайомства з новими людьми і, звичайно ж, повне занурення в мовну культуру. Учасники поїздки отримають незабутні враження від екзотичної культури, історії і прекрасної природи – все це робить Китай неповторною країною.

Місцевість

Китай – країна в Східній Азії – одна з чотирьох колисок цивілізації. Історія китайської мови і культури налічує тисячоліття. Китайська мова складніше за будь-яку іншу в світі. Також як кунг-фу і тай-чи перевершують у своїй складності карате, тейквандо і тайський бокс.

В даний час Китайська Народна Республіка – найбільша комуністична країна в світі. Якщо ви хочете ознайомитися зі стародавньою культурою, звичаями, сучасним життям Китаю – програма групової поїздки з вивченням китайської мови створена для цього.

Китай примітний тим, що стародавня культура цієї країни органічно переплелася із сучасною. Наприклад, столиця Китаю Пекін стала центром сучасної архітектури і міжнародного бізнесу. Вчитися в Пекіні – це значить тримати руку на пульсі розвитку бізнесу в усьому світі.

Природа Китаю також рясніє чудесами, яких немає більше ніде на планеті. Це і карстові ландшафти недалеко від міста Гуйлінь, «Кам'яний ліс» в провінції Юньнань, краси національних парків, гори, покриті лісами, каньйони, рисові тераси – всього не перелічити.

Китай вражає етнічними культурами і традиціями. У Китаї проживає 55 етнічних меншин і понад 500 груп людей, які дотримуються різних культурних звичаїв. Чотири основних місця, де можна зустріти етнічне розмаїття – це Юньнань, Гуйлінь, Гуйчжоу і Тибет.

Приємно і те, що в країні створені всі умови для швидких і комфортних подорожей, такі як високошвидкісна залізниця. Китай увійшов в цифрову епоху, маючи чотири важливих сучасних інновації: розвинена система громадського транспорту, високошвидкісна залізниця, мобільні комунікації / оплата та інтернет торгівля. Подорожувати в Китаї надзвичайно легко. Маючи смартфон, ви можете сісти на високошвидкісний поїзд Пекін – Шанхай, який їде зі швидкістю 250-350 км / год, купити каву за допомогою цифрового гаманця і, прибувши в місто, проїхатися на орендованому велосипеді.

В якому б місті не проходила основна програма групової поїздки, ми зможемо відвідати безліч стародавніх і сучасних пам'яток цієї країни, так не схожих на наші.

Переваги групових поїздок на канікулах

Якщо ваша дитина мріє поїхати в Китай, але ви боїтеся відпускати її в таку далеку подорож за кордон, групова поїздка в Китай від DEC Education – той формат подорожі, який позбавить вас від усіх переживань.

Наш досвід організації і проведення групових поїздок з вивченням іноземних мов на канікулах дозволяє нам стверджувати те, що такі подорожі безпечні і корисні дітям шкільного віку, оскільки не тільки розширюють кругозір і дозволяють захоплююче провести час канікул. Такі поїздки важливі для того, щоб дитина могла проявити самостійність, відчути себе студентом закордонного навчального закладу і спробувати себе в цій ролі. Групові поїздки для школярів – це ще і спосіб самовизначитися, знайти те, що найбільше цікавить і хотілося б вивчати в старших класах чи навіть вибрати професію.

Оскільки дітей завжди і всюди в поїздці супроводжує досвідчений керівник поїздки – психолог і викладач – батьки можуть бути спокійні – і навчання, і відпочинок, і екскурсії – все пройде на ура.

Опис шкіл

У Китаї ми співпрацюємо з низкою мовних шкіл, на базах яких будуть проходити заняття китайською мовою. Серед цих шкіл Home Language International, iMandarin Language Training Institute, Mandarin House та інші.

Так, відома китайська мовна школа – Mandarin House була заснована в 2004 році і сьогодні є одним з лідерів в навчанні китайської мови. Mandarin House – єдина в Китаї мовна школа, акредитована IALC – міжнародною асоціацією мовних шкіл.

Розваги та екскурсійна програма

На жаль, в рамках дво- або тритижневої групової поїздки ми не зможемо подивитися всі визначні пам'ятки і природні краси Китаю. Це просто неможливо, оскільки країна величезна і різноманітна. Однак побачити безліч як стародавніх, так і сучасних пам'яток Китаю ми все-таки зможемо. Залежно від того, на базі якої мовної школи проводиться групова поїздка, а також в залежності від побажань і переваг учасників групової поїздки, складається і коректується план позакласних заходів, розваг та екскурсійних поїздок.

Зазвичай, кожен, хто приїжджає в Китай вперше, прагне побачити як пам'ятки давньої історії країни, так і її сучасні досягнення. У Пекіні та Сіані найкраще можна побачити сліди імперіалістичного і революційного минулого Китаю, тоді як Шанхай – як машина часу в фантастичне майбутнє. Ті, кому найбільше до душі краса природня, відправляються в південні і західні провінції з неодмінним круїзом по річці Янцзи.

Головні пам'ятки Пекіна – Заборонене місто, Літній палац, Храм Неба і Площа Тяньаньмень, Олімпійське селище і район сучасного мистецтва 798   Art Zone повний галерей, виставкових площ і художніх ательє.

Сіань відомий своїми теракотовими воїнами, але є в місті і інші визначні пам'ятки.

З Пекіна швидкісним поїздом менш ніж за чотири години можна дістатися в Тайюань, де можна побачити місто Пін'яо, оточене стіною чотирнадцятого століття. Тут був створений перший в країні банк, а місто усіяне традиційними готелями і класичними чайними будинками.

Шанхай – діловий центр Китаю. Тут розташовані найкращі в країні готелі, ресторани і магазини. Варто прогулятися по набережній Бунд, розглянути старі колоніальні квартали.

Перебуваючи в Шанхаї можна зробити дві одноденні поїздки на швидкісному поїзді. Перша в Сучжоу, відомий своїми класичними китайськими садами і незвичайної краси озером Ханчжоу. А стародавні чайні плантації цих місць є джерелом натхнення для письменників, художників, мислителів країни. Друга поїздка – до Хуаншань, гірського піку, добре відомому за класичним китайським живописом. Відвідувачі можуть подолати 60 тис. Ступенів до вершини (сходами 1500 років) або скористатися канатною дорогою.

Провінції Гуансі і Гуйчжоу відомі унікальними ландшафтами з вершинами вапнякових піків, ущелинами і печерними системами серед рисових полів.

Провінція Юньнань дивує своїми неповторними пейзажами, в яких є і високогірні рівнини, і озера, а також живуть представники багатьох етнічних меншин. Міста Ліцзян і Дали можуть бути гучними і людними, але оточуючі міста села зберегли свою тиху чарівність. На північ звідси знаходяться тибетські села в повіті Шангрі-Ла на висоті 3300 м над рівнем моря. З провінції Юньнань багато хто вирушає в річковий круїз по річці Янцзи через Три ущелини.

Провінція Сичуань відома безліччю центрів, в яких вирощують великих панд – тварин, що опинилися в 90-х роках під загрозою повного зникнення. У дикій природі таких панд залишилося менше 2 тис. особин, проте завдяки численним центрам в Китаї зникнення цим тваринам тепер не загрожує. В одному з таких центрів в Ченду можна поспостерігати за пандами і дізнатися багато цікавого про їхнє життя.

Складно перерахувати всі можливі екскурсійні маршрути, з яких може бути складена позакласна програма учасників групової поїздки в Китай. Якщо у вас є питання, зв'яжіться з експертами DEC Education і отримаєте всю, цікаву для вас інформацію.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку