Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Китаї

Навчання в Китаї. Фото - 4
Навчання в Китаї. Фото - 5
Навчання в Китаї. Фото - 6
Навчання в Китаї. Фото - 7

Мовні курси в Китаї

На питання  навіщо вчити китайську мову кожен дасть свою відповідь. Для когось - це необхідність, пов'язана з роботою або переїздом в цю країну. Хтось хоче вивчити китайську, оскільки шукає бізнес-можливості, адже Китай - друга за величиною економіка в світі. Для когось вивчення китайської мови - це інтелектуальне хобі, оскільки Китай є однією з найстаріших і найбагатших культур світу, історія якої налічує вже понад 5 тис. років.

Кожна з цих відповідей на питання правильна. З огляду на нинішній прогрес в економічному розвитку Китаю, китайська мова буде ставати з кожним роком все популярнішою, адже все більше число міжнародних корпорацій будуть намагатися налагодити зв'язки з китайськими партнерами. Подальший розвиток економіки однозначно стане сприяти активному розвитку всіх інших соціальних сфер країни, а це, наприклад, розвиток культури, туризму, безлічі інших аспектів соціально-культурного життя. І для всього це необхідні знання китайської мови. Тому навчання китайській мові зараз - це величезні перспективи, які з кожним роком будуть тільки збільшуватися.

Провайдери курсів китайської мови

Китайська мова (путунхуа, або мандарин) - це рідна мова понад мільярда осіб, що робить її найбільш поширеною мовою в світі. Крім Китайської Народної Республіки і Тайваню, цією мовою розмовляють в китайських громадах Індонезії, Таїланду, Малайзії, Сінгапуру, Брунею, Філіппін і Монголії, що становить шосту частину населення земної кулі. Але вивчати китайську мову найкраще, звичайно ж, в Піднебесній.

Отже, якщо ви вирішили провести кілька тижнів або місяців в Китаї, вивчаючи китайську мову, розгляньте пропозиції від EF Education First. У школах EF добре знають, що найкраще місце для вивчення китайської мови - це Китай. Однією з основних переваг тутешніх програм EF є те, що ви будете розмовляти мовою щодня. Від замовлення обіду до спілкування з новими друзями - тільки китайською. Програми EF в Китаї пропонують повне мовне занурення. Це найпростіший шлях до вивчення мови.

Навчаючись за програмами EF в Шанхаї, ви отримаєте чудову можливість опинитися в атмосфері сучасного Китаю і відчути ритм країни, яка швидко змінюється і займає лідируючі позиції у світі в багатьох сферах.

Якщо вам найефективніше вдається вивчати іноземну мову індивідуально, то школа Home Language International пропонує можливість вивчати китайську мову один на один з викладачем, живучи з ним під одним дахом. З огляду на особливості мови і культури, для багатьох цей формат навчання китайській мові буде найбільш корисним і цікавим.

Що стосується китайських мовних шкіл, то варто також розглянути пропозиції iMandarin Language Training Institute - школи, заснованої в 2003 році, що є підрозділом групи NEWORLD EDU. Ця компанія створила школи iMandarin для людей, які хочуть вивчати китайську і захоплені культурою країни. iMandarin пропонує індивідуальні навчальні плани, мовні, а також індивідуальні курси як для приватних осіб, так і для міжнародних компаній і організацій.

Завдяки більш ніж 15-річному досвіду навчання китайській мові міжнародних студентів iMandarin стала одним з відомих брендів навчання китайському в Китаї. Її центри вивчення китайської мови розташовані по всьому Китаю. Вибрати можна найбільш зручну локацію. У iMandarin китайський вивчали понад 8 000 менеджерів з компаній списку Fortune 500.

Крім групових, індивідуальних, корпоративних курсів і онлайн-навчання, школа пропонує також підготовку до HSK (Hanyu Shuiping KaoShi) - міжнародного тесту (письмового та усного), що підтверджує знання мови.

Школа пропонує цікавий формат гібридних групових курсів, в рамках яких студенти займаються в групах певну кількість занять, а потім працюють індивідуально з викладачем. Такі індивідуальні уроки допомагають закріпити навички, отримати відповіді на питання і просто отримати знання в тих сферах, які найбільше цікавлять студента. До речі, школа також організовує і літні табори.

iMandarin Language Training Institute розробила власні практичні методи навчання, які допомагають студентам швидко подолати труднощі у вивченні китайської мови. Усне навчання використовує чотиристоронній підхід, що фокусується на голосі, словах, реченнях і контекстах. Це дозволяє студентам використовувати їх багаторівневий, всебічний досвід навчання.

Викладання відрізняється тим, що тут не тільки навчають мови в класі, але і створюють всі необхідні умови, щоб студенти використовували отримані знання в повсякденному житті, в спілкуванні з однокурсниками, знайомлячись з новими людьми, в побуті.

Ще одна відома китайська мовна школа - Mandarin House. Цей центр вивчення китайської був заснований в 2004 році. Сьогодні він - один з лідерів серед мовних шкіл країни. У школах центру займається понад 20 тис. студентів з 70 країн світу. Mandarin House - єдиний мовний центр в Китаї, акредитований IALC - міжнародною асоціацією мовних шкіл.

Школа Mandarin House в Пекіні знаходиться в діловому центрі серед вируючого ділового життя міста. У школі є все необхідне для комфортного вивчення мови: сучасні класи, доступ до Wi-Fi, зони відпочинку, міні-кухня. Навчальний заклад протягом усього року проводить курси для молоді і дорослих студентів, а в літні місяці - літні школи для дітей і підлітків. Вивчення китайської мови в Пекіні - це чудова можливість познайомитися з традиціями і культурою країни. У Пекіні збереглося безліч пам'яток культурної спадщини, включаючи площу Тяньаньмень, Імператорський палац і, звичайно ж, Велику китайську стіну. А жителі китайської столиці відомі своєю дружелюбністю, тому студенти можуть практикувати отримані знання і за межами школи.

Mandarin House в Шанхаї - ще одна школа центру. Шанхай колись називали «Парижем Сходу». Це яскравий мегаполіс і центр ділового життя Азії, що пропонує студентам космополітичний спосіб життя, в якому об'єднуються суперсучасне сьогодення і тисячоліття китайської традиції і культури. Шанхай повний можливостей і завдяки китайським мовним програмами Mandarin House Shanghai може допомогти відкрити двері в ваше майбутнє в Китаї.

Mandarin House в Гонконзі - це навчання в одному зі світових фінансових центрів. Крім того, Гонконг – один із головних туристичних напрямків Азії, торговий порт, в'їзні ворота в материковий Китай, а також рай для шопінгу і просто приголомшливе місто з багатою культурою, чудовою природою. Це прекрасне місце для життя, роботи і бізнесу з простою безвізовою політикою для більшості країн. Оскільки китайська та англійська є офіційними мовами, Гонконг - ідеальне місто для тих, хто шукає можливість провести відпустку, знайти можливості для бізнесу і поліпшити свої знання китайської. Школа в Гонконзі була відкрита в 2004 році. Сьогодні вона пропонує широкий спектр курсів китайської мови як для дорослих, так і для дітей.

Mandarin House в Гуанчжоу - це школа в міжнародному торговому центрі Китаю з багатою історією. Будучи неофіційною економічною, політичною і культурною столицею південного Китаю, Гуанчжоу пропонує космополітичний спосіб життя. До слова, тут проводиться найбільша торгова виставка в світі.

Mandarin House в Сучжоу розташований у відомому історичному місті, що захоплює своїми звивистими каналами і класичними садами, де можна спостерігати переплетіння стародавнього минулого і ультрасучасного сьогодення. Завдяки гнучким і практичним курсам китайської мови Mandarin House в Сучжоу може допомогти вам краще зрозуміти китайську культуру і отримати задоволення від повсякденного життя цього міста.

Школа Mandarin House в Ченду, столиці провінції Сичуань, культурному і комерційному центрі південно-західного Китаю, дозволить вам стати частиною цього міста. У школі викладають кваліфіковані викладачі - носії мови, які розробляють і надають високоякісні курси китайської мови для дорослих і дітей.

Всесвітня мережа мовних шкіл Eurocentres представлена ​​також і в Китаї. Розташована вона в стародавньому Пекіні, в прекрасному самобутньому районі міста, який дає можливість іноземним студентам повністю зануритися в китайську культуру. Сама ж будівля знаходиться в приміщенні, що раніше належала принцесі з династії Цин. Вже тільки це створює чудову атмосферу для вивчення цієї цікавої мови і дуже цікавою культурою китайського народу.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку