Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Швеції

Навчання в Швеції. Фото - 4
Навчання в Швеції. Фото - 5

Групові поїздки: Швеція

Швеція – одна з найкрасивіших і процвітаючих країн світу. Будь то пишний зелений південь Швеції або сувора краса півночі, Швеція – рай для любителів природи. Тут майже 100 тис. озер, безліч вражаючих гірських хребтів, північне сонце і північне сяйво. Кожен знайде, що подивитися і чим зайнятися після уроків англійської або шведської мов під час групових поїздок до Швеції для школярів на канікулах від DEC Group.

У Швеції майже всі знають англійську. Навіть маленькі діти говорять англійською, так як його вчать в дитячому саду, а фільми по телевізору йдуть без дубляжу. Вам не обов'язково вчити шведський, щоб подорожувати по Швеції, але, якщо є бажання або необхідність вивчити цю мову, в країні є широкий вибір мовних курсів.

Місцевість

При слові Швеція у багатьох виникає безліч асоціацій – групи ABBA і Ace of Bace, компанія IKEA і Volvo, шведська стінка і ін. Це особлива країна екстремальних контрастів. Тут найдовші літні дні і такі ж довгі зимові ночі. Влітку сонце не заходить в тих районах Швеції, які лежать за Полярним колом, а на решті території червневі ночі більше схожі на сутінки і тривають всього кілька годин.

Швеція – одна з найбільш екологічно чистих країн світу з надзвичайно красивою і різноманітною природою. Тут безліч річок і озер, унікальна дика природа. Шведи так дбайливо ставляться до своєї землі і природі, що в цій країні вже досить давно сортування та утилізація відходів – обов'язкове і звичне для всіх явище. Скло, пластик, папір, журнали, газети, пакети з-під соків і молока, харчові відходи – все це сортується в кожному будинку до того, як буде викинуто. У шведів зазвичай не менше трьох відер для сміття з роздільниками для кожного з вище перерахованих видів відходів. Сміття чиститься, а всі коробочки і пакети складаються належним чином, щоб займали менше місця. Це частина шведської культури.

Що стосується самих шведів, то вони славляться на весь світ своїм прагненням створювати комфорт як для себе, так і для оточуючих.

Подорожувати по Швеції легко і на машині і громадським транспортом. Дороги в хорошому стані, затори рідкісні, транспортна мережа розвинена ідеально. Просто важливо бути готовим несподівано зустріти на дорозі лося або оленя.

У Швеції також комфортно пересуватися на велосипеді. Тут добре розвинена мережа велосипедних доріжок в містах та за їх межами. Велосипедні маршрути прокладені по всій країні. У Швеції також є велика мережа громадського транспорту.

Переваги групових поїздок на канікулах

У Швеції всі учасники групових поїздок зможуть відчути себе студентами європейських шкіл і вузів. Заняття англійською або шведською мовами проходять в багатонаціональних групах. Це можливість як зняти мовні бар'єри, розговоритися на іноземній мові, так і завести багато нових друзів з усього світу. Перші уроки нетворкінгу, який з часом стає надзвичайно корисним в житті.

До початку занять студенти проходять тестування, яке допомагає визначити їх рівень володіння іноземною мовою. Після тестування всіх розподіляють в групи. Заняття проходять в захоплюючій інтерактивній та ігровій формі. Методи навчання допомагають розкрити таланти дітей.

Якщо це перша поїздка вашої дитини за кордон без батьків, формат групової поїздки – найбільш м'який спосіб залучити дитину до самостійних подорожей. Адже кожну групу супроводжує керівник поїздки, який допомагає вирішити будь-які питання, підтримує і допомагає, організовує і мотивує дітей. Можна сказати, що керівник поїздки – це і тренер, і наставник, і майже батько далеко від дому. Він відповідає за дисципліну і безпеку дітей, а також за те, щоб ніхто не нудьгував, не сварився і не залишився без діла. Більш того, під час поїздки груплідер на зв'язку з батьками. Він веде онлайн-щоденник і завжди готовий відповісти на питання мам і тат, а також вислати всі свіжі фото їхніх щасливих чад.

Вивчення іноземних мов в Швеції

У Швеції пропонується широкий спектр курсів вивчення іноземних мов. І при вивченні шведської і при вивченні англійської мови в Швеції є безліч курсів, які пропонують різні пакети навчання від 5 до 20 уроків на тиждень. Залежно від цілей студентів. Наприклад, для тих, хто хоче заговорити на іноземній мові, пропонують спеціальні курси, що розвивають розмовну мову і допомагають зняти мовний бар'єр.

Залежно від школи, на базі якої буде проходити групова поїздка, буде складено графік занять іноземною мовою, а також позакласна програма заходів, розваг та екскурсій.

Розваги та екскурсійна програма

Безумовно, почнемо знайомство зі Швецією ми з її столиці – Стокгольма – міста Карлсона і місця вручення Нобелівської премії. Стокгольм стоїть на чотирнадцяти островах. Основні визначні пам'ятки міста знаходяться в старому місті, який розташувався на трьох островах. Тут і королівський палац, де проживає королівська сім'я, і Велика площа, і Німецька церква, і музей Нобеля.

На острові Юргорден можна відвідати музей «Юнибакен» – популярне місце і серед дорослих, і серед дітей. У цьому музеї живуть герої книг Астрід Лінгрен, Туве Янсон і інших письменників. Тут в будинку Пеппі Довгапанчоха дітям можна робити все, що душа забажає. А в створенні музею брала участь сама Астрід Лінгрен.

У музеї «Васа» можна побачити величезний корабель 17 століття «Васа», якому не судилося відправитися в своє перше плавання, так як амбітний король наказав встановити на кораблі занадто багато гармат. А ще – тут музей під відкритим небом «Скансен», в якому можна побачити Швецію минулих століть, а також погуляти по зоопарку, акваріуму та парку розваг з атракціонами.

На острові Седермальм можна зайти в Музей іграшок і Музей транспорту.

Після Стокгольма необхідно побачити ще одне місто – Гетеборг, який славиться музичними фестивалями і приваблює молодь з усього світу.

В   Гетеборзі можна відвідати найбільший в Скандинавії парк атракціонів «Лізеберг». Любителям живопису варто заглянути в музей мистецтв, де виставлена колекція творів мистецтва скандинавських країн 19-го століття. Тут можна побачити полотна Мунка, Зорна, Крей і Ларссона. У Гетеборзі також знаходиться музей дизайну і   прикладних мистецтв, з багатою експозицією сучасного шведського дизайну, відомого на весь світ. Також в Гетеборзі можна відвідати музей наукових відкриттів і техніки «Юніверсеум». Музей займає семиповерхову сучасну будівлю і примітний тим, що тут немає вітрин і запилених експонатів – зате є активна участь відвідувачів у всіх експозиціях. Все можна чіпати руками, відкривати, натискати на кнопки. Тут є лабораторії для любителів хімічних дослідів, є роботи, якими можна управляти і ін.

Якщо ми вирушимо в групову поїздку влітку, то у нас будуть всі шанси взяти участь в одному з найпопулярніших свят Швеції – святкуванні дня літнього сонцестояння. Це свято завжди відзначається в найдовший день у році – зазвичай вибирається п'ятниця в період з 19 по 25 червня. Майже у всіх містах і селах в цей час організовуються танці, фестивалі, народні гуляння, ярмарки. Згідно з народними повір'ями, якщо дівчина збере сім різних кольорів і покладе їх під подушку в цю найкоротшу ніч в році, їй присниться її наречений.

При бажанні ми зможемо відвідати ряд національних парків Швеції, наприклад, такі відомі парки півночі країни, як «Абіско» і   «Сарек». Адже ця країна першою в Європі в 1910 році заснувала національні парки. Перший парк з'явився на півночі країни, зберігши, таким чином, недоторканою природу цього регіону. У Швеції заповідники займають величезні території. Їх охороняють як культурну спадщину. При цьому в будь-який куточок країни всі мають відкритий доступ, будь то заповідник або приватні володіння. Це правило (allemänsrätten)   дозволяє гуляти по лісах і полях, збирати ягоди і гриби не питаючи господарів землі. Однак є при цьому і ряд зобов'язань – шанобливо ставитися до приватної власності і, безумовно, берегти природу.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку