Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австралії

Навчання в Австралії. Фото - 4
Навчання в Австралії. Фото - 5
Навчання в Австралії. Фото - 6
Навчання в Австралії. Фото - 7
Навчання в Австралії. Фото - 8
  • Програми

    0
Навчання в Австралії. Фото - 9

Мовні курси в Австралії

Вчити англійську можна в будь-якій країні світу, де розмовляють цією мовою, з повним зануренням в англомовне середовище. І незважаючи на те, що Австралія від України знаходиться набагато далі, ніж та ж Великобританія, поїхати на Зелений континент на курси англійської мови варто вже тільки заради того, щоб побувати в одній з найбільш незвичайних і динамічних країн світу.

Австралія вельми відрізняється від країн Європи, Азії та Америки. Тут є те, чого не зустрінеш більше ніде в світі, і це робить Австралію особливо привабливою для людей, які прагнуть побачити по можливості все розмаїття нашої планети. До того ж Австралія - ​​безпечна країна з вируючими життям містами. До речі, одним з аргументів на користь поїздки в Австралію є ще й те, що студентська віза дозволяє працювати тут 20 годин в тиждень, тоді як у студентів у Великобританії, США і Канаді немає такої можливості.

Безумовно, в Австралії ви зустрінете нових друзів, зав'яжете корисні знайомства, поринете в нову культуру - все це може як стати незабутньою пригодою на все життя, так і відкрити нові можливості для бізнесу або особистісного розвитку.

Вивчити англійську по ту сторону земної кулі

Допомогти дізнатися як це жити по той бік земної кулі, а заодно і вивчити англійську допоможуть програми всесвітньої мережі шкіл EF Education First. EF пропонує мовні курси різної тривалості та інтенсивності в Сіднеї та Брісбені.

У Брісбені, крім навчання, для студентів організовують поїздки до Великого Бар'єрного рифу, на острів Фрейзер, походи в Австралійський зоопарк і ін. А в Сіднеї, крім пляжів, прекрасної погоди і за бажанням - уроків серфінгу, вас чекають ще й поїздка в національний парк «Блакитні гори», до Канберри і зоопарк Таронга. І все це після активних занять англійською мовою, які ніколи не закачуються і тривають в форматі спілкування з новими друзями і місцевими жителями.

В Австралії пропонує різноманітні програми вивчення англійської мови ще одна світова мережа мовних шкіл - Eurocentres. Місія цих шкіл - підготувати студентів до навчання, роботи і в цілому до комфортного життя в англомовних країнах. У школах допомагають студентам долати культурні та мовні бар'єри, а також обіцяють, що навчання в Австралії з її нескінченними просторами, пульсуючими містами, гостинними жителями, унікальною дикою природою буде незабутнім.

Вивчення англійської в Австралії на курсах Eurocentres об'єднує заняття по вивченню і вдосконаленню знань мови з цікавими пригодами. Школи Eurocentres знаходяться в Мельбурні, Брісбені, Голд-Кості, Перті, Сіднеї та Кернсі.

Під час навчання жити можна в приймаючій сім'ї, в студентському хостелі, в окремій квартирі або ж знімати квартиру разом з сусідами. Вибір курсів різноманітний - від бізнес-англійської до підготовки до офіційних іспитів для отримання сертифікатів, що підтверджують рівень знання мови. До і після занять студенти можуть проводити вільний час, вибравши найулюбленіші активності з різноманітною програми.

Вивчити англійську в Сіднеї за чашкою кави

Сідней - яскраве, космополітичне місто, що знаходиться в оточенні національних парків і має доступ до дивовижних пляжів. Це найстаріше, найбільше і найбільш різноманітне місто Австралії з населенням понад чотири мільйони чоловік, мегаполіс з величезним вибором пам'яток, включаючи культову архітектуру, більше 70 приголомшливих пляжів, неймовірні гранітні скелі і прекрасну гавань Сіднея, що оточує місто.

Якою б не була ваша мета - блискуча кар'єра в міжнародній компанії, робота і навчання в Австралії або отримання вищої освіти в цій країні, - в школі ILSC-Sydney для вас підберуть оптимальну програму. Мережа мовних шкіл ILSC з моменту відкриття в 1991 році навчила понад 230 тис. студентів з більш ніж 100 країн світу в своїх семи мовних школах і шести коледжах в трьох країнах. Школа ILSC-Sydney зручно розташована в центральному діловому районі Сіднея. Серед її унікальних можливостей - клуб Coffee Club, в рамках якого за чашкою кави можна практикуватися в англійському з викладачем та іншими студентами. Кампус ILSC-Sydney зручно розташований у центральному діловому районі міста. Безкоштовний клуб Job Club допоможе студентам дізнатися про все, що вам потрібно знати про те, як знайти роботу в Австралії. Ще один унікальний курс школи - Café Work Skills, що дозволяє вивчати англійську і освоювати навички баристи.

Перед початком курсу ILSC оцінить ваш рівень знання мови, потім ви можете вибрати той курс, який вас найбільше цікавить. ILSC пропонує курси в таких сферах, як комунікації, бізнес-англійська, академічна англійська та підготовка до тестів, а також курси з ухилом в креатив і культуру (Creative and Cultural Language).

Ще одна мовна школа OISE в Сіднеї в центрі міста обладнана сучасною технікою, комп'ютерними класами з доступом в Інтернет. Тут створені всі умови, щоб вивчати мову як в рамках курсів, так і індивідуально. У школі можна вибрати курси з вивчення бізнес-англійської, готувати себе до вступу в університет, підготуватися до здачі таких іспитів, як IELTS, Cambridge Exams, TOEFL, BULATS, TOEIC та GMAT. Школа знаходиться в центрі міста, а тому безліч пам'яток тут - в пішій доступності.

Відпустка і вивчення англійської в Австралії

Широкий вибір курсів в шести містах Австралії пропонує відома міжнародна мережа шкіл Kaplan International English. У кожній з шести шкіл є вибір курсів, починаючи з інтенсивів, курсів бізнес-англійської та закінчуючи підготовкою до тестів. Тривалість програм також можна вибирати. Мінімальний курс триває два тижні. Широкий вибір курсів вивчення англійської Kaplan International English для студентів, що бажають вивчати англійську мову за кордоном, гарантує, що кожен може знайти курси під свої цілі.

Kaplan International English пропонує навчання як для дорослих студентів, так і для молоді у віці 12-18 років. Курси структуровані таким чином, щоб допомогти студентам швидко і ефективно оволодіти мовою. Можна підготуватися до іспиту TOEFL, Cambridge або будь-якого іншого, а ще можна вдосконалити свої знання англійської під час відпустки або канікул. Для визначення свого рівня можна скористатися безкоштовним тестом школи. Поринути в культуру Австралії можна, вибравши проживання в приймаючій сім'ї або ж жити в студентській резиденції з іншими студентами.

Провести незабутні канікули або підготуватися до навчання в Австралії можна також в школах ELS Language Centres. Школа ELS знаходиться в центрі Сіднея, в декількох хвилинах ходьби від гавані. Тут все під рукою - і пам'ятки, і торгові центри. У Сіднеї комфортний клімат і безпечна, доброзичлива атмосфера. Для людей з 180 країн, що говорять на 140 мовах, це мультикультурне місто - фантастичне місце для життя і навчання. Крім мовних курсів для дорослих і дітей, ELS пропонує безліч варіантів для подальшого навчання в Австралії.

Мережа шкіл Embassy English пропонує вивчати англійську в одній з п'яти шкіл. Вчитися можна до 40 годин протягом двох тижнів за студентською візою. Вибір програм різноманітний, крім того, сертифікат курсу English for Academic Purposes визнають понад 40 партнерських навчальних закладів. Кампуси шкіл знаходяться в комплексах кампусів професійно-технічних коледжів і університетів Австралії, тому студенти мають безліч можливостей спілкуватися зі студентами з усього світу.

У школах працюють команди, які люблять свою справу і надихають усіх своїм ентузіазмом. У школах гарантують, що студенти досягнуть своїх цілей у вивченні англійської мови і навіть пропонують повернути оплату за навчання, якщо цього не станеться. Також школи мережі відомі інноваційними інструментами навчання, такими як My Embassy English Student Dashboard і Embassy onTrack.

Центри школи Embassy English відомі ще і своїми нагородами. Це перша глобальна мережа шкіл англійської мови, що отримала в 2015 році нагороду Super Star Award. Це також єдина школа англійської мови, яка має опцію повернення оплати за навчання у разі, якщо студент не досягає поставлених цілей. Школа пропонує пройти тест на визначення рівня знання англійської перед початком занять. Від студентів вимагається регулярно відвідувати заняття, виконувати всі роботи в рамках курсу, включаючи домашнє завдання, брати участь у всіх проектах. Студенти можуть також використовувати інструмент відстеження прогресу у вивченні мови кожні п'ять тижнів - Embassy onTrack, а також особисту допомогу в разі потреби. Якщо після всього цього студент не досягає поставленої мети, школа розгляне можливість компенсації.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку