Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австралії

Навчання в Австралії. Фото - 4
Навчання в Австралії. Фото - 5
Навчання в Австралії. Фото - 6
Навчання в Австралії. Фото - 7
Навчання в Австралії. Фото - 8
  • Програми

    0
Навчання в Австралії. Фото - 9

Середня освіта в Австралії

Австралія - популярний пункт призначення серед іноземних студентів для отримання середньої освіти. Крім якісної освіти, ця країна відома безпечним, комфортним і мультикультурним середовищем. А навчання тут направлено на те, щоб допомогти студентам сформувати потрібні навички і отримати знання, необхідні для отримання вищого освіти і майбутнього працевлаштування, а також успішної кар'єри в будь-який країні світу.

Система середньої освіти

Освіта в Австралії складається з традиційних етапів: дошкільної, початкової освіти, за якими ідуть середня і вища освіта. Регулювання та фінансування освіти в першу чергу є обов'язком штатів і територій, проте федеральний уряд також вносить свою лепту в фінансування. Освіта в Австралії є обов’   язковою для дітей віком від п'яти або шести до п'ятнадцяти, шістнадцяти або сімнадцяти років - залежно від штату або території, а також від дати народження.

В рамках отримання початкової та середньої освіти в державних школах навчається близько 60% австралійських учнів, решта 40% - в приватних або незалежних школах. Починаючи з 2010 року в школах початкової та середньої освіти викладання ведеться по австралійськії національній програмі навчання.

Навчання триває 13 років - від підготовчої до старшої середньої школи. Школа є обов'язковою, принаймні до 16 років. Школи поділяються на державні навчальні заклади, недержавні школи (в тому числі релігійні, такі як католицькі або ісламські) і школи, засновані на освітніх філософіях (Монтессорі і Вальдорфська). Усі школи повинні бути зареєстровані в державному або територіальному відділі освіти і відповідати державним вимогам в відношенні інфраструктури і реєстрації вчителів.

У австралійских школах НЕ тільки навчають студентів, тут готують їх до життя - розвивають комунікативні навички, самодисципліну і повагу до себе, своїх однолітків. Школи пропонують навчальний план, який охоплює широкий спектр предметів в ключових сферах навчання, серед яких англійська мова, математика, суспільствознавство, екологія, різні науки, мистецтва, іноземна мова, технології, здоров’я та фізичне виховання. В австралійських школах панує переконання про перевагу всебічної освіти, включаючи командну роботу, самовираження і особистісний розвиток, які тривають і за межами класів.

Серед переваг отримання середньої освіти в Австралії виділяють такі, як невеликі класи (максимум 30 учнів), кваліфіковані учителі та фахівці в сферах викладаня предметів, чудове оснащення шкіл, включаючи високі технології, програми для талановитих і обдарованих дітей, можливість вивчати предмети поглиблено на рівні університету, індивідуальні програми навчання для учнів, яким необхідна підтримка в навчанні, система якості, згідно якої школи повинні відповідати необхідним стандартам тощо.

Австралійська шкільна програма готує учнів до майбутнього, тут прагнуть допомогти учням стати незалежними, успішними, впевненими в своїх силах і творчими особистостями, а також активними і поінформованими громадянами, надаючи їм можливості виробити усі навички, знання і використовувати можливості для того, щоб бути успішними в глобальному світі.

Методи навчання

В школах використовуються різні методи навчання, в тому числі навчання під керівництвом вчителя, дослідні роботи, групові проекти, презентації, онлайн - навчання і навчання в інтерактивних класах. Для оцінки результатів навчання використовуються різні методи: дослідні проекти, групові завдання, усні і візуальні презентації, використання технологій, включаючи презентації PowerPoint, подкасти або vodcast, а також більше традиційні тести і завдання. Національні і державні програми тестування забезпечують дотримання і підтримання стандартів.

Після закінчення середньої школи (11 і 12 класи) студенти здають іспити і отримують офіційний сертифікат про кваліфікацію. Назва цього сертифіката може бути різною залежно від системи освіти кожного штату, але, незважаючи на різні назви, він визнається усіма австралійськими університетами, вищими навчальними закладами і професійно-технічними навчальними закладами, а також багатьма освітніми установами на міжнародному рівні.

Урядові школи

Навчання в урядових школах (також відомі як державні) безкоштовне для громадян країни і мають вид на проживання, тоді як католицькі і незалежні школи зазвичай стягують плату за навчання.

Не дивлячись на те, чи школа урядова, незалежна чи католицька, усі вони дотримуються однією і тієї ж структури навчального плану свого штату або території, хоча програми дозволяють школам проявляти деяку гнучкість і додавати певні предмети. Більшість школярів носять шкільну форму, проте є навчальні заклади, де ця вимог відсутня.

Приватні школи

Приватні школи можна розділити на дві групи: школи, які управляються англіканськими, лютеранськими і римсько-католицькими конфесіями, а також незалежні школи, які є здебільшого протестантськими гімназіями. Безумовно, найчисельнішими є саме католицькі школи. В Австралії є також кілька єврейських і ісламських шкіл, а також росте кількість незалежних шкіл Монтессорі і Вальдорфських шкіл.

міжнародні програми бакалаврату викладаються більше ніж в 150 школах - як приватних, так і державних. Прикладом таких шкіл є англіканська школа All Saints Anglican School (ASAS, або All Saints) - це приватна школа спільного навчання хлопчиків і дівчаток, заснована в 1987 році під егідою англіканської єпархії Брісбена. Всього тут навчається 1850 учнів. Цікавим є те, що у школи є власний центр - International House, - який дає міжнародним учням можливість жити або в пансіоні на території кампусу, або в сім'ї під час навчання на коротких програмах вивчення англійського мови або ж під час навчання на основній програмі школи.

John Paul International College - екуменічна приватна школа спільного навчання хлопчиків і дівчаток, була двічі визнана однією і десяти кращих шкіл в Австралії. Тут навчаються діти віком 6 - 12 років. В школі також пропонуються курси англійської мови для іноземної молоді. Коледж пропонує пансіон студентам у віці від 7 до 12 років. Життя в пансіонах ведеться в сільському стилі: густі сади оточують окремі будиночки кампусу, в яких живуть по вісім студентів. Тут ж живуть директор пансіону, кілька вчителів та наставників.

Pittwater House - неконфесійна незалежна школа спільного навчання, розташована в 35 хвилинах їзди від центру Сіднея. Вона була заснована в 1961 році як підготовча школа для хлопчиків. Pittwater House пропонує приватну шкільну освіту для жітей з дошкільного віку до 12 класу. Школа обладнана лабораторіями, бібліотеками, студіями для занять живописом та музикою, комп'ютерними класами, спортивними майданчиками і басейном. У власних спортивних таборах Pittwater House Schools школярі можуть проводити канікули. Школа приймає іноземну молодь, бажаючих отримати в Австралії середню освіту. Тут навчається молодь з країн Європи, Південної Африки, Бразилії і ряду азіатських країн. Вони живуть або в австралійських сім'ях, або в резиденції школи.

Saint Stephen's College - приватна школа-пансіон штату Квінсленд, розташована недалеко від міста Голд Кост (Золотий Берег) – району Австралії, що найшвидше розвивається. В школі навчаються діти з дитячого садочку і до 12 класу. Сильна академічна підготовка, творчий і спортивний розвиток, а також духовний ріст і позитивна емоційна атмосфера - все це в центрі уваги школи. Місія вчителів в школі - створити кращі умови, в яких діти розкриють свій потенціал. Тут особливо високо цінується, а значить і розвивається, вміння мислити, глобально дивтитися на світ, мотивується бажання розвиватися і рости в міжнародному співтоваристві. Цікаво, що в Saint Stephen's College на партах в класах встановлені індивідуальні комп'ютери, що дозволяє в повній мірі користуватися можливостями сучасних технологій в навчанні.

Міжнародна школа Kilmore International School пропонує академічну освіту, яка вважається унікальною в Австралії, оскільки готує студентів до отримання диплому міжнародного бакалаврату, який дає можливість вступати до вузів по всьому світу. Школа дає можливість вивчати широкий спектр мов, включаючи китайську мандарин, французьку, хінді, німецьку, індонезійську, японську, корейську і тайську. Більшість мов навчають викладачі, для яких ця мова є рідною.

St John's Anglican College - англіканська школа, де навчаються школярі з початкової школи по 12 клас. Девіз школи «Віра, служіння, майбутнє». Тут закладені принципи роботи навчального закладу - віра в Бога, любов до ближньому, допомога і відкритість, а також постійна робота над собою, розкриття своїх талантів і можливостей для щасливого майбутнього.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку