Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австралії

Навчання в Австралії. Фото - 4
Навчання в Австралії. Фото - 5
Навчання в Австралії. Фото - 6
Навчання в Австралії. Фото - 7
Навчання в Австралії. Фото - 8
  • Програми

    0
Навчання в Австралії. Фото - 9

Вища освіта в Австралії

Австралія вже давно є надзвичайно бажаним місцем для студентів, що бажають навчатися за кордоном. Вища освіта в Австралії представлена як державними, так і приватними закладами. Серед них безліч університетів - понад 40, переважна частина з яких - державні.

Особливості вищої освіти

Провідними австралійськими університетами є університети так званої «групи восьми». Вісім найбільш відомих університетів Австралії сформували групу елітних навчальних закладів, відома як «Група восьми». Інші університетські мережі менш популярні, проте, як би там не було, тут надають високий рівень освіти, відповідно західним стандартам.

Австралійські університети моделюються з британської системи, тому навчання тут - досить складне завдання.

Регулювання та управління вищою освітою ділять між собою уряд країни, уряд штатів і територій та самі установи. Деякі аспекти вищої освіти є обов'язком держав і територій. Зокрема, більшість університетів встановлюються або визнаються відповідно до державного та територіального законодавства.

Уряд Австралії несе головну відповідальність за державне фінансування вищої освіти.

Іноземні студенти

Вступ до вузу Австралії вважається великою перевагою для іноземних студентів з країн, де ті ж програми часто тривають набагато довше. Даний факт допомагає австралійським університетам залучати велику кількість іноземної молоді.

Всі австралійські університети приймають іноземних студентів, і багато витрачають мільйони доларів на набір студентів з-за кордону. Для іноземних студентів немає квот, а всі студенти-нерезиденти повинні платити повну плату (можуть бути доступні гранти на навчання). Вік вступу до університету зазвичай становить 18 років.

Для іноземних студентів необхідною є студентська віза, яка видається після прийняття на курс і оплати не менше половини року навчання. Студенти повинні мати фінанси для задоволення повсякденних витрат на проживання протягом усього часу їх навчання, для оплати за проїзд в Австралію і, звичайно ж, плати за навчання.

Англійська мова, страхування та ін.

Іноземні студенти повинні мати доволі динамічне знання англійської мови (якщо ви приїхали сюди не вивчати англійську!). Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою або мовою, якою ви отримали попередню кваліфікацію, треба буде виконати короткий тест (SST). Приватне медичне страхування потрібно всім. Студенти повинні відвідувати денні курси, але їм дозволено працювати неповний робочий день до 20 годин в тиждень, щоб покрити витрати на проживання.

Щоб зберегти свої візи, студенти повинні мати задовільну відвідуваність і облік результатів навчання. По завершенні курсів іноземні студенти повинні покинути Австралію, коли закінчиться термін дії програми (про це має бути зроблено письмове зобов'язання). До речі, візові правила в цій країні досить жорсткі. Наприклад, неможливо, маючи візу відвідувача, отримати студентську візу в Австралії.

Вищі навчальні заклади

Central Queensland University - один з найвідоміших державних університетів Австралії, кампуси якого розташовані в різних містах континенту. Особливістю цього вузу є те, що, з огляду на величезну кількість пропонованих програм, тут завжди можна підібрати для себе ідеальний варіант навчання.

New York Film Academy (NYFA) - це можливість вчитися в Нью-Йоркській академії, перебуваючи в Австралії. NYFA - це глобальна кіношкола, розташована по всьому світу. Навчаючись в Австралії, можна отримати кваліфікацію в області візуального та виконавського мистецтва з акцентом на кіно, акторській справі, сценарії, 3 D-анімації та ін.

Shafston International College є приватним навчальним закладом, де навчаються лише іноземні студенти. Сюди приїжджає вчитися молодь з усіх куточків планети, а сам коледж неодноразово отримував титул найбільш англійської школи в Австралії. До речі, кампуси навчального закладу розташовані в мальовничих місцях - на березі річки Брісбен і неподалік від пляжу на Золотому узбережжі.

Навчання в навчальних закладах через програму підготовки Study Group

Australian College of Physical Education пропонує ступінь бакалавра та дипломи випускників в галузі спорту, фітнесу, охорони здоров'я, громадського здоров'я, танцю і фізичного виховання. Заснований у 1917 році коледж залишається визнаним провідним національним провайдером інноваційної кар'єрної освіти в сфері спорту, фізичної активності та здоров'я.

Australian National University - державний університет, що входить до групи восьми провідних державних університетів Австралії. Історія цього університету дуже унікальна і нараховує десятиліття, відповідно це навчальний заклад з багатими і давніми традиціями, де можуть запропонувати відмінний вибір програм для іноземного студента.

Charles Sturt University свою історію починає з 1895 року, зі створення однієї експериментальної ферми. Офіційно ж як університет він був зареєстрований в 1989 році. Навчальний заклад засновується на традиціях передового досвіду в галузі викладання і досліджень, що охоплюють понад 100 років. Університет пропонує різні програми для студентів, в тому числі і програми дистанційного навчання на рівні бакалавра та післядипломної освіти.

Endeavour College of Natural Health - особливий навчальний заклад, оскільки тут пропонується ступінь бакалавра наук про здоров'я в цілому ряді альтернативних методів лікування, таких як натуропатія, акупунктура, міотерапія і гомеопатія, а також пропонує ступінь бакалавра наук про здоров'я в області наук про харчування та дієтичної медицини. До речі, в Австралії на дані спеціальності спостерігається досить високий попит.

Flinders University вперше почав застосовувати міждисциплінарний підхід до освіти, а факультети університету в області медицини і гуманітарних наук входять в число десяти кращих в країні. Будучи світовим лідером в галузі досліджень (90% досліджень - світового рівня), новатором в сучасній освіті, в університету є ще дуже важлива особливість - в ньому навчалися найініціативніші випускники Австралії.

Martin College, будучи одним з лідерів в сфері професійної освіти і навчання, в числі основних спеціалізацій пропонує бізнес, маркетинг, туризм, інформаційні технології, графічний дизайн. До слова, Martin College є найбільшим приватним коледжем країни.

Taylors College є провайдером програм підготовки до університетів Австралії та Нової Зеландії. Утворений в 1920 році, Taylors College надає середню освіту і спеціалізовані програми університетського фонду в партнерстві з рядом провідних університетів Австралії та Нової Зеландії.

The University of Sydney - перший університет Австралії і провідний світовий університет - сьогодні займає 59 місце в рейтингу World Higher Education за 2019 рік. Крім того, в даний час він займає 4 місце в світі і 1 місце в Австралії за можливостями працевлаштування для випускників. Тут навчалися нобелівські лауреати, відомі політики Австралії. І ще один факт, якщо говорити про досягнення цього вузу: його кампус входить в десятку найкращих кампусів університетів на планеті.

Навчання в навчальних закладах через програму підготовки Navitas

Curtin University - державний дослідницький університет, один з найбільших в Австралії, активно бере участь в дослідженнях по цілому ряду академічних і практичних дисциплін, включаючи ресурси та енергетику (наприклад, нафтовий газ), інформацію і зв'язок, здоров'я, геронтологію та благополуччя тощо. Університет також активно займається дослідженнями за кордоном, зокрема, в Китаї. Він бере участь в ряді ділових, управлінських і дослідницьких проектів, наприклад, що стосуються суперкомп'ютерів.

Deakin University - один з найбільших вузів Австралії, який посів за версією Шанхайського світового рейтингу університетів за 2017 рік перше місце в списку. Тут студентам, в тому числі і закордонним, пропонують інноваційні програми, відмічені різними нагородами. Найкращі з них стосуються фінансів, бухгалтерського обліку, архітектури, освіти, екології, медицини, юриспруденції, сестринської справи.

Edith Cowan University - державний університет, що пропонує понад 300 курсів для навчання, а також програми інтернет-навчання. Це один з наймолодших університетів Австралії, розташований в Перті - місті, що вважається одним з кращих для проживання в країні. До речі, Edith Cowan University - найбільш відомий в Австралії провайдер курсів по психології.

La Trobe University вважається особливо сильним в сфері мистецтв і гуманітарних наук, що знайшло відображення в рейтингу університетів світу QS 2014 року, в якому він був включений в число 200 кращих університетів по мистецтву і гуманітарних науках. Примітно ще те, що даний університет у своєму розпорядженні має численні кампуси.

Griffith University - прогресивний державний університет, де вчать лідерству та інноваціям. Працюючи на ринку освіти вже понад 40 років, в університеті сформувалися глибокі традиції в сфері навчання. Університетські кампуси відрізняються своїми природними побудовами в міських умовах, що робить їх особливо привабливими для студентів, в тому числі і зарубіжних.

The University of Newcastle Australia грунтується на принципах справедливості, переваги та участі, має репутацію установи світового рівня, що впливає в своєму регіоні, по всій Австралії і по всьому світу, є чемпіоном за інноваційними підходами в освіті. Тут проводяться різноманітні дослідження світового рівня, а всі випускники університету - лідери, які готують зміни світу.

University of South Australia є інноваційним, глобальним університетом, який входить в десятку кращих університетів Австралії. Університет пропонує навчальну програму, засновану на знаннях, і практичний підхід до навчання. Тут працюють в таких різноманітних сферах, як лікування раку, поновлювані джерела енергії, кібербезпека і соціальні інновації. До речі, університет входить в топ-5 вузів в Австралії по проживанню (2017 р.).

University of Canberra - державний університет Австралії, що пропонує курси бакалаврату та післядипломної освіти в таких сферах, як прикладні науки, охорона здоров'я, мистецтво і дизайн, бізнес, уряд і право, освіта та інформатика, інженерія. Університет був названий в числі 100 кращих молодих університетів світу в престижному рейтингу молодих університетів в 2017 році. До того ж він займає 30 місце в світі серед університетів покоління Y.

Western Sydney University - це університет світового класу зі зростаючою міжнародною репутацією, величезним потенціалом академічних досягнень і досліджень. Входить в кращі 2% університетів усього світу. Особливістю даного вузу є те, що його випускники - одні з найбільш затребуваних серед роботодавців. Спеціалізації для студентів стосуються всіх сфер суспільного життя: мистецтво і гуманітарні науки, освіту, природничі науки, бізнес і економіка, психологія, соціальні науки, дослідження в області комунікації і ЗМІ, право, інженерія, медицина і стоматологія, інформатика.

Charles Darwin University - державний університет, який є членом групи семи інноваційних дослідницьких університетів Австралії. Тут пропонують широкий спектр спеціальностей для студентів, в тому числі з-за кордону. Причому пропонуються також різні форми навчання студентів. До речі, вуз є одним з п'яти кращих австралійських університетів для навчання випускників та підвищення заробітньої плати.

Навчання в навчальних закладах через програму підготовки Kaplan Pathways

Murdoch Institute of Technology пропонує різноманітні курси на шляху до Університету Мердока. Це навчальний заклад, який допоможе вступити до університету, оскільки має унікальний підхід до підготовки до університету. Підходить для австралійських та іноземних студентів, незалежно від їх рівня англійської мови. Якими б не були кар'єрні цілі студента, в інституті допоможуть їх досягти.

Навчання в навчальних закладах через програму підготовки Kaplan Pathways або Navitas

The University of Adelaide - один з державних університетів Австралії, третій за величиною в країні. Тут навчалися ряд нобелівських лауреатів, навчальний заклад справило значний вплив на життя держави, оскільки є альма-матер багатьох відомих політиків, бізнесменів Австралії. Програми навчання представлені такими напрямами: інженерний, комп'ютерні і математичні науки, охорона здоров'я та медичні науки, мистецтво. Крім того, в університеті ще є факультети професій та наук.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку