Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Австралії

Навчання в Австралії. Фото - 4
Навчання в Австралії. Фото - 5
Навчання в Австралії. Фото - 6
Навчання в Австралії. Фото - 7
Навчання в Австралії. Фото - 8
  • Програми

    0

Групові поїздки: Австралія

Чому Австралія так приваблює туристів з усього світу? Чому багато хто мріє хоча б раз в житті відвідати цей континент? Можливо тому, що він дуже далеко від звичних нам країн Європи. А можливо, тому що там живуть тварини, яких більше ніде на землі немає. Чи тому, що хочеться подивитися, в який все ж таки бік крутиться вода в раковині. А є й такі, хто хоче назавжди переїхати на Зелений континент, отримати там освіту або, як мінімум, вивчити англійську мову. Якою б не була причина відкрити Австралію, для школярів ми розробляємо групові поїздки на канікулах з вивченням англійської мови.

Зелений континент дійсно істотно відрізняється від країн Європи, Азії та Америки. Поїхати на іншу сторону світу в англомовну країну – це справжня пригода для дітей і підлітків. Нові друзі, пригоди, спорт, незабутня природа і уроки англійської мови. Все це входить в програму групових поїздок на канікулах для школярів в Австралію.

В Австралії можна навчитися серфінгу, здійснити подорож до Великого Бар'єрного рифу, побачити коал і кенгуру, побувати в національних парках, зануритися в життя вируючих мегаполісів, побачити побут аборигенів цього континенту. Австралія пропонує неймовірно широке розмаїття можливостей відпочити, відкрити для себе нову культуру, знайти друзів з усього світу і зарядитися енергією і мотивацією для вивчення англійської мови.

Місцевість

Австралія – унікальна країна. Тут на тлі незайманої природи вирує життя сучасних мегаполісів. Тут рай для любителів походів, шанувальників підводного плавання і гольфу. І, звичайно ж, для тих, хто хоче вивчити англійську мову і захоплююче провести канікули.

Крім унікальних природних ландшафтів в Австралії живуть рідкісні тварини, яких немає більше ніде на планеті. Це і кенгуру, і качконіс, і страуси ему. А милі вомбати неодмінно зустрінуться вам і напевно будуть просити смаколиків в парках.

Австралія приваблива своїми багатими національними парками, рідкісної краси ландшафтами, курортами. Сюди з’їжджаються серфінгісти і дайвери з усього світу. Одним із символів країни і пам'яткою світового рівня, занесеної до списку Світової Спадщини ООН, вважається Великий Бар'єрний риф – комплекс коралових рифів протяжністю понад 2500 км, який розтягнувся уздовж північно-східного узбережжя Австралії. Великий Бар'єрний риф – це по суті 2900 окремих рифів і 900 островів площею 344,4 тис. км². Великий Бар'єрний риф видно з космосу. Підводний світ рифу приваблює дайверів з усього світу. Однак його збереження сьогодні під загрозою. Тому для того, щоб відвідати цю пам'ятку необхідно дотримуватися ряду умов. У 1981 році його назвали одним з чудес світу і визнали об'єктом світової спадщини.

Найдорожчі і найбільш престижні острова з курортами в зоні Великого Бар'єрного рифу – це Бедарра і Хайман. Дайвінг дозволений на островах Херон, Магнетик і Лізард. Позасмагати на пляжах і попірнати, а також відвідати низку екскурсій можна на островах Данк, Гамільтон, Фрейзер, Брамптон і Кеппел.

Переваги групової поїздки на канікулах

Безумовно, настільки далеку першу подорож до Австралії найкраще здійснювати в груповій поїздці, коли з дітьми разом їде досвідчений керівник поїздки або, як ми його називаємо, груплідер. Важливо й те, що в самій Австралії дітей приймає і організовує програму навчання і відпочинку провайдер – мовна школа або навчальний заклад, що організовує літній табір з вивченням англійської мови. Групові поїздки проходять на базі кращих шкіл і університетів, а також таборів для підлітків в Австралії. Їх розташування і умови проживання завжди найзручніші і для навчання і для відпочинку. Наше агентство також стежить за тим, щоб у всіх дітей в таких поїздках була можливість проявити себе, знайти заняття до смаку, отримати найяскравіші враження. Для цього ми вибираємо такі навчальні заклади, де дитина може і спробувати себе в ролі студента, і познайомитися з особливостями проживання і навчання в іншій країні, і розвивати корисні навички та вміння. А, можливо, і визначитися зі сферою або сферами, які він або вона хотіли б далі вивчати.

Завдяки продуманій організації і безпечним умовам відпочинку батьки можуть не переживати за своїх дітей, а діти отримають не тільки знання англійської мови, а й масу яскравих вражень і багато нових друзів з усього світу.

Важливо і те, що груплідер завжди на зв'язку з батьками, готовий відповісти на питання, допомогти, простежити і взагалі надихнути дітей, які занудьгували по дому. Хоча, навряд чи програма групової поїздки дозволить їм нудьгувати чи сумувати.

Опис шкіл

В Австралії наше агентство DEC Education співпрацює з такими провайдерами курсів вивчення англійської мови, як EF Education First, Eurocentres, ILSC – Sydney, Kaplan International English, OISE, ELS Language Centres, Embassy English. Багато з них організовують на базі різних навчальних закладів в різних містах Австралії літні і зимові табори для школярів з високим рівнем вивчення мови і різноманітною позакласною програмою.

Програма

Програма групової поїздки в Австралію формується і коригується залежно від пори року (зима чи літо) і побажань учасників, а також можливостями провайдера мовних курсів. Обов'язковими складовими програми є уроки англійської, а також розважальна та екскурсійна програма, заняття спортом, творчістю, поїздки по різних містах і визначних пам'яток країни.

Розваги та екскурсії

У кожному місті в Австралії є що подивитися і чим вразити. Наприклад, в найбільшому і найстарішому місті країни – Сіднеї – ходити на екскурсії можна кілька днів. Саме тут знаходиться один із символів країни – Сіднейський оперний театр, будівля якого нагадує вітрила або раковини і стоїть на палях у воді.

Недалеко від ділового центру Сіднея знаходиться район Дарлінг Харбор, в якому зосереджено безліч цікавих для відвідування місць. Це і океанаріум, і Національний морський музей, і кінотеатр з найбільшим в світі екраном.

Сіднейський Акваріум – найбільший в світі з різноманітною фауною. Екскурсія по акваріуму займає мінімум 3,5 години – без зупинок. Можна уявити собі, наскільки великий цей акваріум.

Зоопарк Таронга, Королівський ботанічний сад, Форт Денісон – всі ці та багато інших визначних пам'яток можна буде відвідати в Сіднеї.

У десяти кілометрах від центру Сіднея знаходиться один з найкрасивіших пляжів світу – пляж Бонді.

Недалеко від Сіднея знаходиться відомий і унікальний за своєю красою заповідник Блакитні Гори – гори покриті евкаліптовими деревами, завдяки яким і придбали блакитний колір.

Канберра – столиця Австралії – найбільше місто з музеями, театрами і пам'ятниками архітектури.

Аделаїда – комфортне місто, що потопає в зелені. Серед музеїв виділяється південноавстралійський музей з експозицією, присвяченою побуту корінних жителів Австралії. А в міському зоопарку можна побачити великих панд.

Оскільки Австралія приваблює шанувальників активного відпочинку з усього світу, в програмі групової поїздки обов'язково будуть можливості активно провести вільний час: зайнятися дайвінгом або серфінгом, поспостерігати за китами, пограти в гольф або теніс.

Досвідчені дайвери стверджують, що підводний світ біля Австралії – неповторний скарб.

В Австралії можна повчитися серфінгу. Тут знаходиться один з всесвітньо відомих центрів серфінгу – курорт Золотий берег, де працює великий клуб серфінгу. Сезон серфінгу починається в листопаді і закінчується в квітні.

В Австралії не менш популярні такі ігри з м'ячем, як футбол, регбі, крикет, гольф. У країні діє близько півтори тисячі ідеальних полів для гольфу.

Для любителів піших походів і відпочинку на природі є можливість відправитися в піші походи по таким знаменитим маршрутами, як «Велика океанська стежка» і «Велика океанська дорога», а також по треках на острові Кенгуру.

«Велика океанська дорога» – наймальовничіша дорога, що простягнулася вздовж узбережжя на 243 км. в штаті Вікторія. Уздовж цієї ж дороги є і піший туристичний маршрут. Крім Дванадцяти апостолів – однієї із знакових пам'яток Австралії, що представляє собою вапнякові кам'яні брили в воді біля берега, по Великій океанській дорозі можна побачити ще багато цікавого.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку