Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Новій Зеландії

Навчання в Новій Зеландії. Фото - 4
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 5
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 6
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 7
  • Програми

    0

Групові поїздки: Нова Зеландія

Влаштувати дітям на канікулах справжню пригода, яка залишиться в пам'яті на все життя можна в будь-якій країні світу. Але найлегше це зробити в Новій Зеландії. Адже це дивовижна країна в Південній півкулі, культура, природа, рослинний і тваринний світ якої багато в чому відрізняється від звичних нам.

Учасники групових поїздок на канікулах з вивченням англійської мови в Новій Зеландії повертаються з багажем вражень, емоцій і зарядом мотивації до подальшого вивчення англійської мови, яких вистачає надовго.

Місцевість

Нова Зеландія – невелика, але надзвичайно різноманітна і мальовнича країна, розташована на двох великих островах і на безлічі невеликих. Населення в країні трохи більше чотирьох мільйонів осіб.

Нова Зеландія відома на весь світ своїми рідкісної краси пейзажами. Тут є все: від пляжів і тропічних лісів до гір, озер, льодовиків і навіть вулканів. Недарма Пітер Джексон – режисер двох трилогій «Володар кілець» і «Хоббіта» – вибрав острова Нової Зеландії місцем зйомок.

Новозеландці славляться гостинністю і дружелюбністю. А клімат тут позбавлений екстремальних перепадів температур і холодів. У будь-який час в Новій Зеландії переважає хороша погода для прогулянок, занять різними видами спорту, походів і відпочинку. І, звичайно ж, для вивчення англійської мови. При цьому не варто забувати, що в Новій Зеландії найтепліший місяць – це січень, а найбільш холодний – липень. Тому варто поїхати в цю країну саме на новорічні та різдвяні свята.

Нова Зеландія надзвичайно цікава ще й тим, що тут живуть корінні жителі – маорі – які зберегли свою культуру до сьогоднішнього дня.

Невеликий розмір Нової Зеландії – її велика перевага для туристів, оскільки тут протягом одного дня можна замерзнути в гірських снігах, а потім відігрітися на піщаних тропічних пляжах.

Переваги групової поїздки на канікулах

Безумовно, поїздка в Нову Зеландію – тривала подорож, в яку не кожні батьки зі спокійним серцем відпустять свою дитину. Тому формат групової поїздки під наглядом досвідченого груплідера до надійних освітніх партнерів агентства – один з кращих способів познайомитися з цією далекою країною. Більш того, це можливість дізнатися нову культуру країни, при цьому занурившись в англомовне середовище. Діти під час таких групових поїздок вчаться, спілкуються, відпочивають, використовуючи тільки англійську мову. До того ж, така поїздка – це завжди перевірка на самостійність і готовність дитини навчатися за кордоном.

Наші досвідчені груплідери створять всі необхідні умови для розвитку, навчання та безпечного відпочинку дітей. Груплідер постійно на зв'язку з батьками, веде спеціальний онлайн-щоденник і, звичайно ж, не залишає дітей ні на хвилину. Він допомагає під час подорожі, складає розклад, бере участь у всіх екскурсіях, спортивних іграх і ін.

Опис шкіл

Серед шкіл, з якими співпрацює наше агентство, є як новозеландські мовні школи на базі університетів, так і представництва світових мереж шкіл вивчення англійської, таких, як Kaplan International і Eurocenteers.

Програма

Програма складається і коректується з урахуванням побажання учасників поїздки, а також містом в Новій Зеландії, в якому проходить вивчення англійської мови.

Наприклад Окленд – найбільше місто Новій Зеландії на півночі острова. Завдяки двом затокам місто отримало прізвисько «Місто вітрил». Крім мальовничих краєвидів та прекрасних умов для відпочинку і занять спортом, Окленд відомий своєю діловою атмосферою мегаполісу – фінансового і ділового центру країни. У цьому місті зібрана найбагатша колекція мистецтва Полінезії і Маорі в музеї Окланда.

Програма вивчення англійської мови включає в себе заходи, в яких особлива увага приділяється комунікації і основним навичкам (розмовна мови, письмо, читання та аудіювання), з акцентом на отриманні знань з граматики та розширення словникового запасу. Матеріали розроблені спеціально для дітей і підлітків, а навчання пропонують з використанням проектної роботи. Для студентів у віці 16–17 років також пропонується підготовка до здачі іспитів на рівень володіння англійською. В рамках мовного табору всі заходи і в класах і поза їх межами використовуються для вивчення мови. Студенти спілкуються з місцевими жителями і дізнаються про історію та культуру місцевості, розвиваючи комунікативні навички.

Ще одне прекрасне місто для групової поїздки – Крайстчерч – третє за величиною в Новій Зеландії. Воно знаходиться на Південному острові. Було засноване в 1856 році, і саме тут селилися перші європейці. Сьогодні Крайстчерч вважають найбільш європейським містом Нової Зеландії. Це відчувається і в атмосфері і візуально – місто забудоване будинками вікторіанської епохи і потопає в зелені парків. Нескладно сплутати це місто з містечком в Великобританії.

Групові поїздки організовуються також в столицю країни – місто Веллінгтон – прибережне місто на Північному острові. З одного боку міста – гавань, а з трьох інших – ліси, пагорби, гори. Це місто було визнано найбільш екологічно чистим. За величиною Веллінгтон – друге за розміром місто Нової Зеландії. Місто мультикультурне – тут звучать різні мови, але найчастіше, звичайно ж, англійська. Маорі в місті живе близько 9%. Вони говорять своєю мовою, якою Веллінгтон звучить як «Ті Фанауі-а-Тара». У перекладі з мови маорі це означає «велика бухта Тара». Тут найчастіше можна зустріти фанатів книг і фільмів «Володар кілець». Під час зйомок актори більше трьох років жили в Веллінгтоні. Ресторанчики і магазини, що полюбилися їм, з задоволенням покажуть місцеві жителі і гіди під час екскурсій.

Відмінні мовні школи є також і в місті Квінстаун, яке відоме у всьому світі як столиця пригод завдяки найширшому спектру можливостей зайнятися екстремальними видами спорту.

Не менш цікаві умови для відпочинку на канікулах і вивчення англійської мови є і в місті Гамільтон – на Північному острові 130 км на південь від Окленда. У цій місцевості до заснування міста жили поселення маорі. Було тут село Кірікіріроа. У перекладі з мови маорі «довга ділянка гравію». Спочатку це місто було центром сільськогосподарського регіону, однак час не стоїть на місці і сьогодні воно відоме як бурхливий і багатообіцяючий освітній і науково-технічний центр. Близько половини жителів – молоді люди до 30 років.

У Гамільтоні знаходиться найбільший університет Нової Зеландії –   Уаїкато, а також багато освітніх установ. Так що це місто можна сміливо назвати містом студентів в Новій Зеландії.

Розваги та екскурсії

Програма після занять може бути найрізноманітнішою. Для тих, хто цікавиться історією, організовується відвідування музеїв, серед яких відомий національний музей історії країни Te Papa Tongarewa в місті Веллінгтон. Te Papa в перекладі означає «наше місце». У музеї зберігається спадщина країни, від перших поселень маорі до сьогоднішнього дня. Музей Te Papa вважається інноватором і світовим лідером в сфері інтерактивних музейних експозицій. У музеї можна також ближче познайомитися з культурою маорі. Дуже барвисті культурні шоу маорі можна побачити в місті Роторуа.

Любителям природи запам'ятається відвідування найстарішого національного парку Нової Зеландії – Tongariro. На території парку знаходяться три найвідоміших вулкана країни Ruapehu, Tongariro і Ngauruhoe. Всі три вулкана «засвітилися» і прославилися завдяки трилогії «Володар кілець».

У цьому ж парку є треки для любителів гірських сходжень і гірських лиж. Сезон катання на лижах зазвичай триває з червня по жовтень.

І, звичайно ж, не можна залишити Нову Зеландію, не відвідавши музей Hobbiton, а ще місце зйомок відомих фільмів Пітера Джексона.

А ще в Новій Зеландії можна вирушити в морську подорож, щоб поспостерігати за китами з човна або гелікоптера; відвідати місто-курорт Квінстаун – відоме своїми мальовничими пейзажами і широким вибором екстремальних видів спорту. І це далеко не повний список пригод, які можна знайти в Новій Зеландії.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку