Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Новій Зеландії

Навчання в Новій Зеландії. Фото - 4
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 5
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 6
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 7
  • Програми

    0
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 8

Вища освіта в Новій Зеландії

Одна з причин поїхати здобувати вищу освіту в таку далеку країну полягає в тому, що вища освіта тут дійсно вражає. По-перше, плата за навчання є однією з найнижчих в світі. Ви отримуєте по суті британську освіту, але за менші гроші. До речі, новозеландські дипломи признаються в усьому світі. Тут навіть перевіряють кожен курс, програму і сертифікат якості на предмет того, щоб вони відповідали міжнародним стандартам. Тому будь-яка вища освіта тут визнається і визнається в усьому світі. Контролює ВУЗи так звана Кваліфікаційна рада (NZQF) - структура, створена в 2010 році і покликана забезпечити, щоб всі освітні заходи в галузі вищої освіти були однаковими. Іншими словами, NZQF допомагає надати потенційним студентам певний рівень впевненості в освіті, яку люди отримують, перебуваючи в університеті Нової Зеландії.

Типи навчальних закладів

Вища освіта забезпечується вісьмома університетами, близько трьох десятків політехнічних установам і декількома коледжами освіти, що спеціалізуються на підготовці вчителів. Всі вони частково фінансуються за рахунок внесків учнів і частково за рахунок державних субсидій. Всі вищі навчальні заклади різняться в залежності від того, які програми пропонують, яка вартість навчання в них тощо.

Університети

Університети - найпрестижніші освітні установи в Новій Зеландії. Всі вони пропонують широкий вибір програм, хоча кожен з них має певні спеціальності, в яких вважається «центром передового досвіду». Наприклад, один спеціалізується на стоматології, медицині, фармакологіі, фізичному вихованні, геодезії, інший - на сільському господарстві і садівництві. Скажімо, The University of Auckland спеціалізується на архітектурі, мистецтві, техніці, медицині, оптометрії і плануванні, а University of Canterbury - на техніці, зображальному мистецтві, лісовому господарстві, Massey University відомий сільським господарством і садівництвом, в цьому вузі здобувають дипломи більшість ветеринарних лікарів Нової Зеландії. The University of Waikato спеціалізується на мистецтві, обчислювальній техніці, математиці, освіті, інженерії, юриспруденції, культурі маорі і тихоокеанських дослідженнях.

Жоден університет не вважається кращим або гіршим, ніж будь-який інший. Найширший спектр курсів і програм пропонує The University of Auckland. Це й не дивно, оскільки він розташований в найбільшому місті Нової Зеландії - Окленді. Цей вуз, як, власне, і місто, вельми космополітичний.

Програми навчання тривають три або чотири роки. Вступні вимоги залежать від кожного курсу, програми.

Політехнічні вузи

Хоча університети спеціалізуються на академічних дослідженнях, політехнічні вузи, як правило, спеціалізуються на прикладних дослідженнях. Вони не конкурують безпосередньо з університетами, але деякі предмети (наприклад, бухгалтерський облік) можуть вивчатися як в університетах, так і в політехнічних навчальних закладах. Політехнічні курси зазвичай пропонують дипломи або сертифікати, а не ступені, і надають в основному короткі курси або курси для тих, хто вже працює і бажає вчитися неповний робочий день.

Переваги для іноземного студента

Процес отримання новозеландської візи нескладний. За рівнем толерантного ставлення до іммігрантів, напевно, навряд чи знайдеться де ще таке держава в світі, як Нова Зеландія. До речі, після закінчення навчання, колишній студент може працювати в країні ще до року. Якщо ж він працює за фахом, який отримав, наприклад, в новозеландському університеті, то можна подати заявку на отримання постійного проживання. Цілком зрозуміло, чому таку відносно невелику країну відвідують щорічно близько 100 тис. студентів.

І це ще не все: підтримка іноземних студентів з боку самих вузів в Новій Зеландії - теж одна з кращих в світі.

Навчання в навчальних закладах через програму підготовки Study Group

New Zealand Institute of Studies (NZIoS) - приватний навчальний заклад, що спеціалізується на вивченні бізнесу і мови. Тут пропонують курси бакалаврату з бізнесу, менеджменту, туризму та англійської мови. Крім того, NZIoS також пропонує курси підготовки до іспитів IELTS та Cambridge. Іноземні студенти приїжджають сюди з усього світу і, до речі, можуть вчитися на кожному континенті, використовуючи різні освітні програми. Ці програми дозволяють студентам вузу стати глобальними громадянами і розвивати більш багату культурну перспективу.

The University of Waikato - є визнаним на міжнародному рівні вищим навчальним закладом Нової Зеландії, що пропонує різні програми навчання на семи різних факультетах: мистецтв і соціальних наук, обчислювальних і математичних наук, освіти, здоров'я, спорту і людської діяльності, юридичному, вивчення маорі і корінних народів, природничих наук. Цей університет показує виняткову динаміку в рейтингах вузів. Зокрема, в 2018 році в рейтингу університетів QS World University університет займав 274 місце в світі, що за п'ять років поліпшило його позиції на 127 місць! Університет також входить в число 100 кращих для дослідження. Це означає, що дослідження тут - одні з найбільш значущих в світі.

The University of Auckland, заснований в 1883 році, є найбільшим університетом країни. Крім того, це новозеландський університет з найвищим рейтингом. Складається з восьми факультетів, розташованих в п'яти основних кампусах. Університет розташований в Окленді - місті, який зайняв третє місце на планеті за якістю життя в 2015 році за версією популярного огляду Mercer. 15% студентів університету - іноземці, що представляють понад 110 країн.

Massey University - другий за величиною університет Нової Зеландії. Це єдиний ВУЗ в Новій Зеландії, що пропонує дипломи в сфері авіації, ветеринарії, нанонауки. У цьому університеті дуже сильна ветеринарна школа, акредитована Американською ветеринарною медичною асоціацією і визнана в США, Австралії, Канаді та Великобританії. Університет має тісні зв'язки з промисловістю і торгівлею, прикладом чого є пропоновані програми і проведені і дослідження в таких прикладних областях, як ветеринарія, харчові технології, інформатика, інженерні технології, сільське господарство, фінанси, маркетинг і бухгалтерський облік.

College of Natural Health & Homeopathy - унікальний навчальний заклад, де приділяють особливу увагу навчанню фахівців для активно розвивається сектора охорони здоров'я в усьому світі і в Новій Зеландії зокрема. Наприклад, сьогодні зростає інтерес серед практиків до спеціалізованого використання гомеопатії для тварин. Примітно, що тут готують першокласних гомеопатів, і крім того, коледж є провідним провайдером гомеопатичних курсів в Австралії.

AUT University - Оклендський технологічний університет - є найбільш швидкозростаючим ВУЗом Нової Зеландії. Тут налічується п'ять факультетів: прикладних наук, бізнесу, дизайну і креативних технологій, охорони здоров'я і навколишнього середовища, культури маорі. І хоча університетом навчальний заклад став у 2000 році, історію свою воно веде ще з далекого 1895 року, коли була заснована Оклендського технічна школа, яка згодом стала одним з найпотужніших ВУЗів Нової Зеландії.

Навчання в навчальних закладах через програму підготовки Navitas

University of Canterbury - другий найстаріший університет Нової Зеландії. Спочатку він був заснований як Кентерберійський коледж в 1873 році двома вченими з Оксфорда і Кембриджа. Заснований він був по моделі Оксфорда. Сьогодні University of Canterbury пропонує дипломи в області мистецтв, торгівлі, освіти (фізкультури), інженерії, образотворчого мистецтва, лісового господарства, охорони здоров'я, права, музики, соціальної роботи, мовної та мовної патологій, спортивного коучингу.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку