Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Навчання в Новій Зеландії

Навчання в Новій Зеландії. Фото - 4
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 5
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 6
Навчання в Новій Зеландії. Фото - 7
  • Програми

    0

Мовні курси в Новій Зеландії

Відвідати Нову Зеландію, своїми очима побачити красу природи, познайомитися з новою культурою, людьми і просто побувати в місцях, де знімався фільм «Володар Кілець», - прекрасна мрія, яку варто здійснити з користю для свого інтелектуального розвитку. Адже таку поїздку можна поєднати з вивченням англійської або удосконаленням своїх знань англійської мови. Нова Зеландія - фантастичне місце для цього.

Нова Зеландія вважається однією з найкрасивіших країн світу. Тут живуть доброзичливі люди, для яких англійська - рідна мова і які тепло приймають іноземних студентів, тому спілкуватися англійською можна вільно не тільки на заняттях, але і в повсякденних ситуаціях. Всі школи пропонують, крім курсів, захоплюючу позакласну програму - кращий спосіб побачити пам'ятки цієї країни і зустріти нових друзів з усього світу. У Новій Зеландії є школи світового класу, коледжі та вищі навчальні заклади - то є всі можливості для того, щоб, наприклад, почати навчання з мовного курсу і продовжити в одному з вузів країни.

У Новій Зеландії ви можете вивчати англійську і подорожувати по країні, кататися на лижах, ходити в походи, займатися рафтингом, знайомитися з місцевою культурою у вільний час після занять. До речі, в Новій Зеландії можна вивчати англійську мову і працювати. У іноземних студентів є багато можливостей знайти роботу. Студентська віза дає право працювати до 20 годин на тиждень. Під час канікул працювати можна до 40 годин. А навчаючись в університеті або коледжі, після написання дипломної роботи, можна отримати дозвіл на роботу в Новій Зеландії протягом 12 місяців.

Крім англійської, в Новій Зеландії можна вчити інші іноземні мови або ж готуватися до здачі іспитів, що підтверджують рівень володіння англійською.

Мовні курси англійської пропонують різні новозеландські провайдери. Особливу увагу слід звернути на деякі з них.

Вчити англійську в мультикультурному середовищі Нової Зеландії

Embassy English - мережа мовних шкіл, що спеціалізується на викладанні англійської для іноземних студентів і підготовці до вступу до вищих навчальних закладів англомовних країн для вивчення англійської мови, - пропонує вибрати один зі своїх курсів в Окленді. Embassy Auckland знаходиться в центрі міста недалеко від всіх пам'яток міста. У школі створена прекрасна атмосфера. Тут щодня проводяться різноманітні позакласні заходи, є розмовний клуб, студенти їздять в одноденні поїздки по країні, відвідують музеї, відпочивають на пляжах і ін. Вихідні дні можна присвятити вивченню міста або поїздкам на природу. Окленд - унікальне, жваве мультикультурне місто, де є все - від сучасних торгових центрів до музеїв сучасного мистецтва.

Ви можете вибрати одну зі стандартних програм навчання, інтенсивну програму або програму підготовки до здачі іспиту IELTS. Загальний курс англійської мови є найпопулярнішим курсом Embassy Auckland і розрахований на студентів з різним рівнем володіння мовою. Курс починається щопонеділка в одному з 13 навчальних центрів школи. Цей курс допоможе вам позбавитися від мовних бар'єрів, впевнено і вільно спілкуватися англійською.

Підхід школи до вивчення граматики, освоєння вимови і розмовної практики з використанням інтерактивного програмного забезпечення, індивідуальної і групової роботи робить навчання цікавим, а також допомагає студентам розвивати всі необхідні навички для впевненого володіння мовою.

Вчити англійську в кращих школах світу

Всесвітньо відома міжнародна мережа мовних шкіл Kaplan International English також пропонує курси вивчення англійської мови в Новій Зеландії, в Окленді. Тутешня школа щотижня приймає студентів з більш ніж 25 різних країн світу. Kaplan International Auckland розміщується в елегантному особняку в григоріанському стилі, розташованому у фешенебельному районі в центрі міста. Kaplan International Auckland пропонує студентам широкий спектр курсів як для початківців, так і для студентів просунутого рівня. Є курси з бізнес-англійської, можливості стажування, а також можна пройти курси підготовки до іспитів, курси навчання викладачів та ін.

У школі також є можливість вибрати курс інтенсивної англійської, ділової англійської та курси підготовки до іспиту. Тривалість курсу також можна змінювати. Мінімальна - складає два тижні. Студенти Kaplan International English проживають або в приймаючій сім'ї, або в студентській резиденції, або ж в окремій квартирі.

Вивчати англійську можна також в одній зі шкіл мережі Eurocentres. Місія Eurocentres полягає в тому, щоб підготувати студентів до навчання, роботи та успішного проживання в умовах іноземної культури. Мережа шкіл підбирає під кожного студента курси, на яких вони можуть вивчати нову мову і занурюватися в нову культуру. У школі допомагають студентам долати культурні відмінності і мовні бар'єри, а також гарантують незабутню поїздку з досягненням поставлених цілей. Курси навчаються проходять в Окленді - місті, що займає третє місце в рейтингу австралійських міст найзручніших для життя.

У партнерській школі Eurocentres CCEL Окленд викладачі допоможуть закохатися в англійську мову, оскільки надзвичайно люблять свою справу. Школа англійської мови Eurocentres в Окленді акредитована такими організаціями, як English New Zealand і NZQA. Школа пропонує викладання високого рівня, сучасну методологію і сучасні технологи викладання і вивчення англійської мови як іноземної. Устаткування школи дозволяє ефективно доповнювати заняття в класах самостійним вивченням додаткового матеріалу за допомогою цифрового навчання. Eurocentres в Окленді також пропонує програму онлайн-навчання my.Eurocentres до, під час і після навчання в школі.

У школі можна вибрати різні курси, серед яких, наприклад, загальний курс англійської з 15-23 заняттями в тиждень. В рамках курсу відпрацьовуються всі мовні навички. На курсі з 23 заняттями студенти отримують можливість більш глибоко відпрацювати навички говоріння і письма.

Курс підготовки до здачі Cambridge Exam включає 23 уроки на тиждень. При цьому школа гарантує, що студенти, які пройшли цей курс, отримають як мінімум прохідний бал на іспиті Cambridge English Language Assessment Exam. Цей сертифікат підтверджує рівень знання англійської, що важливо для майбутніх роботодавців.

Курс підготовки до здачі іспиту IELTS теж включає 23 заняття в тиждень. Здати тест IELTS необхідно тим, хто хоче здобути освіту в британських, австралійських, канадських, новозеландських університетах.

Languages ​​International - школа англійської мови для дорослих в Окленді, заснована в 1978 році. Крім надання курсів загальної англійської для студентів усіх рівнів компетенції, Languages ​​International спеціалізується на вивченні англійської мови для академічних цілей - програма English for University допомагає учням вивчати навички, необхідні їм для впевненого вступу в англомовні вузи. Тут пропонують гнучку багаторівневу підготовку до тесту IELTS, підготовку до кембриджських іспитів. Школа також займається навчанням вчителів - це перший новозеландський навчальний заклад, що пройшов всесвітньо визнаний курс навчання англійської мови в Кембриджі CELTA в 1988 році. І особливе місце в ідеології школи займає грамотність на робочому місці - з 2009 року Languages ​​International забезпечує підтримку грамотності новозеландських компаній і агентств.

EF Education First пропонує різні мовні програми в Окленді - найбільш космополітичному і багатокультурному прибережному місті Нової Зеландії, де культура маорі зливається з азіатськими і європейськими культурами. Саме EF Education First пропонує унікальний культурний досвід під час вивчення мови. Студенти можуть проживати в університетському містечку, де можна користуватися кафетерієм, студентським лаунджем, спортивними комплексами, бездротовим доступом в Інтернет і багато чим іншим. Також доступна опція проживання в сім'ї, в одному будинку з носіями мови, де можна познайомитися набагато ближче з культурою країни і вдосконалювати в живому середовищі власну мову.

Якщо вас зацікавила програма, залишайте
онлайн-запит - і з вами зв'яжеться наш менеджер.

Відправити заявку